Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Beleş Mehmet Protokolde

29.10.2012 Pts, 14:13

Reklam

Erzurum’un sevilen simalarından “Beleş Memet” olarak bilinen ve yıllardır protokolün vazgeçilmezleri arasında yer alan Uğur Laçin, Cumhuriyet Bayramı törenleri öncesinde İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Akgün’le dün oynanan Erzurum Büyükşehir Belediyespor maçının analizini yaptı.
Törenler öncesinde Hastaneler Caddesi üzerinde kurulan protokol çadırında yerinin alan Laçin, yanında oturan İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Akgün’le koyu bir sohbete koyuldu.
Erzurumspor fanatiği olan ve yıllardır ilde oynanan maçları kaçırmayan Laçin, dün oynanan ve 2-1 Kahramanmaraş Belediyespor galibiyetiyle sona eren maçı değerlendirdi.
Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un iyi bir mücadele vermesine rağmen son dakika golüyle yenildiğini belirten Laçin, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Akgün’e takımın ileriki maçlarda umut verdiğini söyledi.
Öte yandan “Beleş Memet” olarak Erzurum’da çoğu insanın sempatisini kazanan Uğur Laçin, Başbakan Recep Erdoğan’ın Erzurum ziyaretinde Başbakanı pas geçmeyerek 100 TL harçlık almıştı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.