Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Türkiye > Bir aylık aşka bir araba sopa

13.01.2013 Paz, 7:18

Bir aylık aşka bir araba sopa

Reklam

Pir Sultan Abdal Derneği sekreteri Ali Galip Kabasakaloğlu; kısa süreli aşk yaşadığı dernek yöneticisi Havva Arslan’ı terk edip karısına geri dönünce diğer yöneticiler tarafından öldüresiye dövüldü…

 

Gönül ilişkilerindeki şiddet kadın-erkek ayırt etmiyor. Pir Sultan Abdal Derneği Genel Merkezi’nde de önceki akşam aşk linci yaşandı. Derneğin genel merkez yöneticilerinden Basın Yayın Sekreteri Ali Galip Kabasakaloğlu (44); dernek genel başkanı Kemal Bülbül, genel başkan yardımcısı Oktay Kandemir ve genel merkez yöneticisi Havva Arslan tarafından öldüresiye dövüldü. Karısıyla ayrı olduğu dönemde Havva Arslan’la kısa bir gönül macerası yaşayan Kabasakaloğlu bu nedenle derneğin genel merkezindeki bir odada dövüldü ve 3 gün iş göremez raporu aldı. Ali Galip Kabasakaloğlu’nun dövüldükten sonra baygın bırakıldığı ve tesadüfen bulunduğu öğrenildi.

 

ÜÇÜNDEN DE ŞİKAYETÇİYİM
“Haysiyetimle oynadılar, beni öldürmek istediler, üçünden de şikayetçi olacağım” diyen Kabasakaloğlu, “O kadın beni taciz ediyordu, reddettiğim için bunlar başıma geldi” şeklinde konuştu. Songül Kabasakaloğlu ise olayın gündeme gelmesiyle birlikte derneğin genel başkanı Kemal Bülbül’ün hem eşinin hem de Arslan’ın istifasını istediğini, ancak eşinin istifa etmeyi reddettiğini anlattı. Eşinin, Bülbül’ün dernekteki tek adamlığına muhalefet ettiği için olayı bahane ederek istifasını istediğini öne süren Songül Kabasakaloğlu lince dönüşen gelişmeleri şöyle dile getirdi:

 

TELEVİZYON FIRLATMIŞLAR
“Eşim hafta sonu Alanya’da bir şiir etkinliğine ve panele katıldı. Ancak Kemal Bülbül bunu engellemiş. Eşim buna tepki gösterince genel merkezde aralarında bir tartışma çıkmış ve üçü eşimi dövmüşler, kafasında sandalye kırmışlar, televizyonu bile üstüne fırlatmışlar ve kanlar içinde bırakıp gitmişler.”

 

‘HAYATIMIZI ZİNDANA ÇEVİRDİ’
Geçen yıl eşi Ali Galip Kabasakaloğlu’na boşanma davası açtığını söyleyen Songül Kabasakaloğlu, 6 ay ayrı kaldıklarını, ancak daha sonra barıştıklarını belirtti. Ayrı kaldıkları dönemde eşi ile Havva Arslan’ın 1 aylık gönül ilişkisi yaşadığını, ancak barışınca eşinin bu ilişkisini bitirdiğini anlatan Kabasakaloğlu, şöyle konuştu: “Eşimle 2012’nin Eylül ayında tekrar bir araya geldik. O günden sonra hayatımız zindan oldu. Kadın bana mesajlar attı. Uzun süre sessiz telefonlar geldi. Eşimi ve beni taciz etti. Dayak olayından sonra buna izin vermeyeceğiz.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.