Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler, Türkiye > Birgün Yazarının Kesin Ölüm Sebebi Otopsi Sonucunda Çıkacak

26.10.2015 Pts, 13:24

Birgün Yazarının Kesin Ölüm Sebebi Otopsi Sonucunda Çıkacak

Reklam

İzmir’in Urla ilçesinde, kaldığı yazlıkta kardeşi tarafından ölü bulunan BirGün gazetesi yazarı Hande Demircioğlu’nun cenazesi ailesine teslim edildi. Demircioğlu’nun kesin ölüm sebebinin yapılacak detaylı otopsiden sonra ortaya çıkacağı belirtildi. Bir süre önce ailesinin Balıklıova’daki yazlığında kalmaya başlayan BirGün yazarı Hande Demircioğlu’dan haber alamayan kardeşi Doğukan Demircioğlu, dün öğle saatlerinde yazlığa gitti. Yazlığa giren Doğukan, ablasını balkonda ölü olarak buldu. Durumun bildirilmesi ile gelen jandarma ekipleri, olay yerinde inceleme yaptıktan sonra Hande Demircioğlu’nun cenazesi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Öte yandan evde yapılan incelemede mutfakta, bir enerji içeceği kutusu ve içinde de sonradan karıştırılmış kimyasal madde bulundu. Ön otopsi sonucuna göre, Hande Demircioğlu’nun vücüdunda herhangi bir darp izi ya da delici kesici bir aletle yaralanma olamadığı saptanırken Demircioğlu’nun kesin ölüm sebebinin alınan parçanın patolojik incelemesinin ardından netlik kazanacağı bildirildi.

Hande Demircioğlu’nun cenazesi yapılan işlemlerin ardından adli tıp morgundan kardeşi ve yakınlarına teslim edildi. Demircioğlu’nun cenazesinin Konak ilçesi Güzelyalı semtindeki Hakim Efendi Camisinde düzenlenecek cenaze töreninin ardından Tire ilçesinde, babasının yanına defnedileceği bildirildi. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesini yarım bıraktıktan sonra İstanbul Müjdat Gezen Sanat Merkezi yazarlık bölümünü bitiren ve Birgün gazetesinin kültür sanat sayfasında yazıları yayımlanan Hande Demircioğlu’nun 15 yıldır İstanbul’da yaşadığı öğrenildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.