Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Türkiye > Boşanmadı sarjörü boşalttı

04.02.2013 Pts, 19:54

Boşanmadı sarjörü boşalttı

Reklam

Samsun Çarşamba’ya bağlı Dikbıyık beldesinde önceki gün akşam saatlerinde yine bir kadın cinayeti işlendi. Bir çocuk annesi Damla Ay (21), eşi Barış Ay’nın kendisini sürekli dövmesinden bıkarak polise müracaat etti. Yapılan inceleme sonrasında genç kadın Samsun Kadın Sığınma Evi’ne yerleştirildi. Bu arada Damla Ay eşinden boşanmak için de dava açtı. Damla Ay’ın ailesi, kızlarını 20 gün önce sığınma evinden yanlarına aldı. Konuşup barışmak bahanesiyle eşinin kaldığı eve giden Barış Ay, evin önünde karşılaştığı eşiyle önce tartıştı. Ardından da tabancasını çekerek kurşun yağdırmaya başladı. Vücudunun çeşitli yerlerine 8 kurşun isabet eden Damla Ay, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olaydan sonra kaçan katil zanlısı koca, Terme ilçesinde jandarmaya teslim oldu.

 

ACI GÖKLERE YÜKSELDİ
Eşinin kurşunlarıyla yaşamını yitiren Damla Ay dün ikindi namazından sonra gözyaşları içinde toprağa verildi. Genç kadının kız kardeşi Bilge Güler baygınlık geçirdi. Anne Nuran Güler ise, “Damlam seni koruyamadım. Biricik kızına şimdi ben ne diyeceğim. Yavrum annen öldü, baban katil oldu mu diyeceğim” diyerek feryat etti.

 

SEKİZ KURŞUN SIKTI

Barış Ay tabancasını kurşunla doldurup eşiyle konuşmaya(!) gitti. Ancak barışmak yerine kızının annesine 8 kurşun sıkıp kaçtıktan sonra gidip jandarmaya teslim oldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.