Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Bulutlar Ailesi’nin Mutlu Günü

24.09.2012 Pts, 10:20

Reklam

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum’da katıldığı nikah töreninde şahitliğini yaptığı Enes Bulutlar ve İlkay Ergin çiftine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın tavsiyesi olan 3 çocuk hatırlatmasında bulundu. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın oğlu Enes Bulutlar’ın nikah şahitliğini yaptı.

 

Xanodu otelinde gerçekleştirilen ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’in kıydığı nikah törenine katılan Bakan Akdağ, AK Parti Milletvekilleri Muhyettin Aksak ve Adnan Yılmaz, Vali Sebahattin Öztürk, AK Parti İl Başkanı Murat Kılıç, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak ve Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı da gelin İlkay Ergin’in nikah şahidi oldu. Bakan Akdağ, nikah töreninin ardından yaptığı konuşmada, iki ailenin çocuklarının evlilik akitlerine şahitlik ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

 

 

“Öncelikle Başbakanımızın 3 çocuk hatırlatmasında bulunuyorum. Evlilik merasimleri hakikaten beni hem duygulandıran hem de mutlu eden merasimlerdir. Allah’ın emri, peygamberin kavliyle güzel birliktelikler oluşuyor. Gençlerimiz bir ömür boyu mutlu olmak adına, güzel bir gün yaşıyorlar. Allah iki cihan saadeti nasip etsin, bir yastıkta kocayın. Fakat hiçbir zaman birinizin ayağına basmayın. Başbakanımızın evli çiftlere yaptığı nasihati de unutmayın. Allah mutlu etsin.”
Akdağ, daha sonra çiftin nikahını kıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’den aldığı evlilik cüzdanını, gelin İlkay Ergin’e verdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.