Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır

26.10.2015 Pts, 15:01

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır

Reklam

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi kurs kayıtları devam ediyor. 8 yıldır Burhaniye Belediyesi bünyesinde hizmet veren, birçok genci oyunculuk dahil çeşitli alanlarda sektöre kazandıran Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi’nin yeni dönem kayıtları başladı.

Bünyesinde öğrencilerin derslerine yardımcı olmak amacıyla müfredata göre giden derslerin kursları yanı sıra, çocukların ve gençlerin sosyal hayatını geliştirmek ve güçlendirmek adına da kurslar verilmeye devam ediyor. Burhaniye’yi yurt içi ve yurtdışı organizasyonlarda en iyi şekilde temsil ederek kendini en iyi şekilde kanıtlayan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi her geçen gün büyüyerek ve gelişerek yeni adayları bünyesinde yetiştirmeye devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi’nde; İngilizce, Almanca dilleri eğitimi yanı sıra okullarda görülen derslere yardımcı olmak amacıyla müfredat dersleri de alanında tecrübeli öğretmenler tarafından veriliyor. Boş zamanlarını değerlendirmek için bir enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenler için Gitar, Bağlama, Keman ve Org kursları verilirken dans tutkunlarına ve kendilerini dans ile ifade etmek isteyen her yaştan guruba, Modern dans, Latin dansları, Türk Halkoyunları ve bale eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerin yanı sıra kişisel eğitimde önemli bir yeri olan Diksiyon Drama ve yaratıcı drama kursları verilirken, kendilerini farklı yönlerde geliştirmek isteyenler içinse Satranç, Karikatür, Model uçak yapımı, İzcilik, Grafiti gibi kurslar da Gençlik Merkezi bünyesinde veriliyor. Her daim sanatı ayrı bir yerde tutan ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından bir kopmuş demektir!” cümlesinden hareketle, sanata da önem vererek Resim, Fotoğrafçılık ve Ebru sanatı gibi kurslar da yine Gençlik Merkezi bünyesinde verilmektedir.

Seçkin, her biri kendi alanında başarılı ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilen kursların yanı sıra Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin derslerinde yardımcı olmak için Bilgisayar ve internet kullanımı ve geniş arşiviyle kütüphanesinden faydalanmak isteyen herkes için açık… Her geçen sene kendini yenileyerek ve çağın gereksinimlerine ayak uydurarak öğrenci yetiştirmeye devam eden Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetleri ile yeni dönem için hazır.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.