Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Çaldıkları Malzemeler ile Villa Yaptılar

21.09.2012 Cum, 6:54

Reklam

Erzurum‘da hurdacıda çalışan 6 kişi Sanayi Mahallesi’ndeki keresteciler sitesinden çaldıkları malzemelerle kendilerine villa yaptı.

 

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliğiekipleri, merkez Yakutiye ilçesindeki 4 aynı kereste deposundan malzeme çalan kişilerin peşine düştü. İşyerlerinin güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis, sağ ayağında aksama olan bir kişi ve açık kasa bir kamyonet tespit etti. Yapılan incelemede bu kişinin ve kamyonetinErzurum‘da hurdacı olarak faaliyet gösteren A.K.’nın olabileceğini tahmin edilerek yakın takibe alındı.

 

 

Olaylarda kullanılan kamyonetin bu iş yerine ait olduğu görülerek, iş yeri çalışanlarının kamera görüntülerindeki şüpheli eşkallerinin uyması üzerine polis 18 Eylül günü işyerine operasyon düzenledi ve hırsızlık olaylarıyla ilgili iş yerinde A.K. (37), A.B. (18), A. K. (29), E. B. (19), A.K., (26) ve A.G. (25) gözaltına alındı.

 

 

Şüphelilerin, hurdacının yanında çatı ve terasıyla 4 katlı villa inşaatını çalınan malzemelerle yapıldığı ileri sürüldü. Sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.