Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler, Türkiye, Yaşam > Carillion Pandomim Bale Gösterisi Akasya Acıbadem’de İlk Kez İzleyiciyle Buluştu

21.11.2015 Cts, 15:00

Carillion Pandomim Bale Gösterisi Akasya Acıbadem’de İlk Kez İzleyiciyle Buluştu

Reklam

Akasya Acıbadem, dünya çapında etkinliklerle fark oluşturmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Carillion Pandomim Bale gösterisi, 20 Kasım tarihindeki ilk performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı. İlgiyle izlenen performans ziyaretçiler tarafından sosyal ağlarında paylaşmak ve bu romantik anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraflandı.

Venedik Karnavalı’nda birincilik ödülü kazanan Carillion Pandomim Bale Gösterisi; 18. yüzyıla özgü kostümlü bir pandomim oyuncusunun, mekanik bir sistemle yürüyen beyaz bir Piyano üstünde dans ettiği masalsı bir gösteri. Her yaş grubuna hitap eden gösteri, Dünya’da 800 performans ile 17 farklı ülkede sahnelendi.

İzleyen herkesi büyüleyerek romantik bir yolculuğa çıkaran Carillion Pandomim Bale Gösterisi, Akasya Acıbadem’de 20-22 Kasım tarihlerinde, 14.00-16.00 ve 18.00 saatlerinde sahnelenecek ve 3 gün boyunca izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.