Anasayfa > Spor > Çebi: “Rio’da Çalışmalarımızın Karşılığını Almak İstiyoruz”

24.11.2015 Sal, 15:25

Çebi: “Rio’da Çalışmalarımızın Karşılığını Almak İstiyoruz”

Reklam

Rio Olimpiyatları hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren dünya şampiyonu milli güreşçi Selçuk Çebi, “Bizim hedefimiz olimpiyatlar. Ülkenin bizden beklentisini çok iyi biliyoruz. İyi hazırlanıyoruz. İnşallah bu çalışmalarımızın karşılığını almak istiyoruz” dedi.

Dünya şampiyonu milli güreşçi Selçuk Çebi, 2016 Rio Olimpiyatları hazırlıklarını sürdürüyor. Sabah saatlerinde gerçekleşen antrenman sonrası şampiyona ile ilgili açıklamalarda bulunan Çebi, Norveçli ve Gürcü sporcularla birlikte kamp yapmanın iyi olduğunu ve Rio için erkenden çalışmalara başladıklarını dile getirdi.

Çebi, 2016’da Rio Olimpiyatları olduğunu hatırlatarak, “Ondan önce Nisan ayında bir kalifikasyon müsabakalarımız ve Avrupa Şampiyonası var. Daha sonra da olimpiyatlar. Bizim hedefimiz olimpiyatlar. Ülkenin bizden beklentisini çok iyi biliyoruz. Ülkede olimpiyat dendiği zaman güreş akla geliyor. Biz de onun yükünü ve ağırlığını bildiğimiz için antrenmanlarımıza erkenden başladık. Burada da Norveçli ve Gürcü sporcular var. Üçlü kamp yapıyoruz. Bizim için iyi oluyor. İyi hazırlanıyoruz. Hocalarımız şu anda teknik ve kuvvet çalışması üzerinde duruyor. İnşallah Rio’da bu çalışmalarımızın karşılığını almak istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.