Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > ‘CHP’yi geçtik, artık mücadele AKP ile’

26.04.2013 Cum, 8:09

Reklam

MHP lideri Bahçeli, yaptırılan ankette, MHP’nin CHP’den bir puan üstte yer aldığını belirterek, “Bundan sonra mücadele AKP ile bizim aramızda olacak” dedi.

 

MHP Merkez Yönetim Kurulu’nun  (MYK) dün yapılan toplantısında konuşan Bahçeli, Kandil’den gelen açıklamaların önemsenmesi gerektiğini, PKK’nın çekilme sürecinin de bir taktik olduğunu ifade etti. Bahçeli, “Daha önce defalarca bu tür kararlar alındı, benzer girişimler oldu; ama esas olarak bütün bu süreçler, PKK’yı güçlendirdi” dedi. Bahçeli, sürecin toplumu da gerdiğini ve bazı provokasyonlar olabileceği uyarısında da bulunarak, üniversitelere dikkat çekti.

 

 

 

BİZİ KORKUTMAZ
MHP üzerine oyunlar oynandığını savunan Bahçeli, “Komisyonmuş, fezlekeymiş, bunlar bizi korkutamaz” sözleriyle meydan okudu.
Bahçelİ, toplantının sonucunda, bir kamuoyu araştırmasının sonuçlarını da açıkladı. Ankette 20 bandında MHP’nin CHP’nin bir puan önünde çıktığını anlatan Bahçeli, “Tüm veri ve bilgiler gösteriyor ki bundan sonra mücadele AKP ile bizim aramızda olacak” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.