Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Çiğlide Çevre Konulu Resim Yarışması

26.10.2015 Pts, 12:00

Çiğlide Çevre Konulu Resim Yarışması

Reklam

Çiğli Belediyesi, çevreye duyarlılığın artırılması amacıyla okullar arasında çevre konulu resim yarışması düzenleneceğini bildirdi.

Çiğli Belediyesi, çocuk ve gençlerin dikkatini çevreye çekmek ve çevre duyarlılığının artırılması amacıyla bir resim yarışması düzenleyeceğinin duyurusunun yaparak, yarışmayla ilgili bilgiler paylaştı. Okullar arasında gerçekleştirilecek yarışmanın başvurularının başladığı ve başvuruların 16 Ocak 2016 tarihinde sona ereceği açıklandı. Yarışmada derece girenlere de çeşitli ödüllerin verileceği ifade edildi.

Çocuklara çevre bilincinin aşılanması için her platformu değerlendirmeye çalıştıklarını belirten Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, öğrencilerin yarışmaya katılımını beklediklerini söyledi. Resimlerin gelmeye başladığını belirten Başkan Arslan duyuruyu okullarda yaptıklarını belirterek, “Tüm okullarımıza yarışmamız hakkında bilgi verdik. 16 Ocak tarihine kadar başvuruları bekliyoruz. Öğrencilerimizin duyarlı olduğunu biliyorum ama biz bunu daha da perçinlemek istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.