Anasayfa > Kültür-Sanat, Slayt Haber > Cirit marka oluyor

28.03.2013 Per, 17:12

Reklam

AHMET AKBUĞA-ERSİN ÖZTÜRK
ERZURUM (İHA) –

 

‘Cirit’in Hanım Ağası’ ilan edilen iş kadını Sevda Aydın’ın davetlisi olarak Erzurum’a gelen dünyaca ünlü İngiliz marka stratejisi danışmanı John Cunningham, ata sporu ciriti markalaştırma çalışmaları için incelemelerde bulundu.

 
Erzurum Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde öğrencilerle markalaşma konusunda bir söyleşi gerçekleştiren İngiliz marka stratejisi danışmanı John Cunningham ve beraberindekiler daha sonra cirit sahasına geçti. Cunningham ve beraberindeki diğer marka danışmanları oynanan cirit müsabakasını izleyerek bol bol fotoğraf ve görüntü aldı. John Cunningham, “Cirit oldukça stratejik, onur veren çok değişik ekipmanlara sahip bir spor. Ciritin, polo sporu gibi geliştirilmesi gerekiyor. Daha ulusal hale getirilmesi için daha derinlere inilmeli. Gördüğüm kadarıyla zekice oynanması gereken teknik bir oyun. Bununla ilgili de çalışmalarımızı yapacağız. Bir takım yapısal sorunlar var. Cirit’in kurumsal yapıya döndürülmesi gerekiyor” diye konuştu.

 
‘Cirit’in Hanım Ağası’ Sevda Aydın ise, “Cirit hangi alanda başarılı olur? Nasıl bir konsept gerekli?’ bunların cevabını danışmanlar araştırıp bize rapor halinde sunacaklar” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.