Anasayfa > 3. Sayfa Haberi Üst, Magazin > Çocuğumuz olmuyor ama benden değil

23.02.2013 Cts, 13:01

Çocuğumuz olmuyor ama benden değil

Reklam

Muhabirler, Meltem Cumbul’un gece gezmesindeki eşine ‘Çocuk düşünüyor musunuz?’ diye sordu. Alkollü Alican Özbaş bombayı patlattı: İstiyorum ama olmuyor. Benden kaynaklanan bir sorun değil.

 

Beyoğlu’nda işler karıştı… Önceki akşam eğlenmek için Asmalımescit Off Pera’ya giden Alican Özbaş (), eşi Meltem Cumbul’u (44) kızdıracak sözler sarf etti. Bir ara dışarı çıkan Özbaş, gazetecilerle sohbete başladı. Bu sırada ilginç bir öneri getiren Özbaş, “Fotoğraflarda kötü çıkıyorum. Siz onları silin ben de sorularınızı cevaplayayım” dedi. Bunun üzerine muhabirler, “Çocuk istiyor musunuz?” sorusunu yöneltti. Alkolün etkisiyle şaşırtan açıklamalar yapan Özbaş, “Neden istemeyeyim, çok istiyorum ama her şey benim istememle olmuyor” dedi. Ardından gelen, “Meltem Hanım mı sıcak bakmıyor?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: Olmuyor arkadaş olmuyor… Benden kaynaklanan bir sorun değil. Çocuk istiyoruz ama olmuyor…

 

 

‘AJDA’YI ANLATAYIM’

ÖZBAŞ, daha sonra da, “Bunları haber yapmayın size daha önemli şeyler anlatayım. Örneğin Ajda Pekkan ve babamla ilgili” diyerek dikkatleri farklı yöne çekmeye çalıştı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.