Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Çorlu Santral Otoparkı Açıldı

21.11.2015 Cts, 11:49

Çorlu Santral Otoparkı Açıldı

Reklam

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yapılan Santral Otopark’ın açılışı yapıldı.

Çorlu Belediyesi’nce inşasına başlanan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan ’Çorlu Santral Otopark’ın açılışı geniş katılımlı bir törenle gerçekleştirildi. Otopark’ın açılışında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, otoparkın Çorlu’ya hayırlı olmasını dileyerek, “Çorlu Belediyemizin inşasına başladığı Santral Otopark’ın açılışını yapıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Tüm ilçelerimizde otoparklar en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi. Çorlu’nun Tekirdağ için önemini her gittiğim yerde söylüyorum. Çorlu gerçekten sürekli gelişen ve büyüyen bir kent. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli büyüyen Çorlu’nun ihtiyaçlarını biliyoruz. Ünal Başkan burada önemli çalışmalar yapıyor. Ben de her zaman yetmediği yerde onun arkasındayım. 2016 yılı için Çorlu’ya düşündüğümüz yatırım planlamamız 165 Milyon TL. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimizde olduğu gibi Çorlu’da da önemli yatırımlara ve projelere imza atacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve TEKPARK A.Ş Genel Müdürü Şehabettin Küçükyazıcı’da birer konuşma yaparak otoparkın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Başkan Albayrak ve Çorlu Belediye Başkan Ünal Baysan’ın yanı sıra diğer protokol üyeleri tarafından kurdele kesilerek otoparkın açılışı gerçekleştirildi. Başkan Albayrak açılışın ardından otoparkı gezerek incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.