Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler, Türkiye, Yaşam > Darülaceze Sakinleri Nostaljik Tura Çıkıyor

04.12.2015 Cum, 14:49

Darülaceze Sakinleri Nostaljik Tura Çıkıyor

Reklam

İETT’nin nostaljik otobüslerinin bu hafta sonu Darülaceze’den misafirleri var. Darülaceze’de kalan yetmiş beş kişi gençliklerinde yolculuk yaptıkları nostaljik otobüslerle İstanbul turuna çıkacak.

Darülaceze sakinleri, İETT’nin nostaljik otobüsleriyle İstanbul turuna çıkacak. Darülaceze’de kalan yetmiş beş kişi gençliklerinde yolculuk yaptıkları nostaljik otobüslerle İstanbul turu atacak. Darülaceze Başkanlığı önünden hareket edecek olan nostaljik otobüsler, nostaljik şarkılarla yolcularını çocukluğuna ve gençliğine götürecek. Darülaceze sakinleri nostaljik otobüsle Ortaköy, Sultanahmet, Eyüp ve Unkapanı gibi tarihi noktaları gezecek.

İŞTE NOSTALJİK ROTA

Darülaceze sakinleri, 5 Aralık Cumartesi günü saat 10.00’da Darülaceze’den hareket edecek ve sırasıyla Seyrantepe, Maslak, Baltalimanı, Ortaköy, Beşiktaş, Dolmabahçe, Tünel ve İETT Kağıthane Tesisleri’ne gidecek. Saat 12.30’da İETT’nin Kağıthane Tesisleri’nde yemek yedikten sonra ise sırasıyla Eyüp, Ayvansaray, Balat, Unkapanı, Eminönü, Sultanahmet, Cankurtaran, Yenikapı, Aksaray, Saraçhane, Unkapanı, Kasımpaşa ve Piyalepaşa’ya gidecek olan sakinler, 16.00’da Darülaceze’ye dönecekler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.