Anasayfa > Ana Manşet, Yaşam > Dehşetin detayı

27.11.2012 Sal, 5:06

Reklam

Erzurum Atatürk Üniversitesi kampusunda önceki gün yaşanan ve iki eski sevgilinin ağır yaralandığı dehşetin detayları ortaya çıkmaya başladı.

 

Fırın işçisi Ferhat Tosun. (22), 3 yıl önce tanıştığı öğrenci Havva Ay. (20) ile bir süre arkadaşlık yaşadı.Ferhat Tosun., genç kızın ailesinden evlenmek için izin istedi ancak aile bu talebe karşı çıktı. Ailelerin araya girmesi nedeniyle ikili ayrıldı.

 

Zaman zaman tekrar birlikte olan fakat ayrılıp barışan Ferhat Tosu. ile Havva Ay.’nın uzun süredir ayrı olduğu belirtildi. Ferhat Tosun’un çevresine “Ya benim olacak ya da toprağın onu kimseye yar etmeyeceğim” dediği belirlenirken, kısa süre önce de kendisine ait otomobili satarak tabanca aldığı öğrenildi. Tedavileri süren ikilinin hayati tehlikelerinin devam ettiği bildirildi. Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Yıldırım, “Her iki yaralı da Beyin Cerrahi Servisi yoğun bakımına alındılar. Bir dizi ameliyattan geçirilecekler” dedi.

 

Öte yandan Havva Ay’ın arkadaşları Ferhat Tosun’un Havva ile evlenmek için girişimde bulunmadığını,  görücü de göndermediğini iddia ettiler.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.