Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Devlet Bahçeli Hakan Şükür’e sahip çıktı

26.02.2013 Sal, 12:41

Devlet Bahçeli Hakan Şükür’e sahip çıktı

Reklam

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hocalı katliamın yaşamını yitirenleri anarak konuşmasına başlayan Bahçeli, hükümete ve CHP’ye yönelik sert eleştirilerde bulundu. Bahhçeli konuşmasında geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarla eleştirilen Hakan Şükür’e de sahip çıktı.

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları;

Ermeni çeteleri Bakü’de Gence’de ve vatanımzın birçok yerinde oluk oluk kan akıtmışlar öldürme konusundaki seviyelerini göstermişlerdir. Geçmişte emperyalistlerin tetikçiliğine soyunan Ermeni çetelerinin yaptıkları ortadadır. hocalı’da insanlık yerin dibine geçmiştir. İnsanların kafatasları yüzülmüş, anaların karnı yarılmış, işkenceler uygulanmıştır.

HOCALI MİLLİ BİR GURURDUR

Ermeni ölüm tacirleri ve onların arkasında duranlar babanın gözünün önünde evladı katletmiştir. Tarih şahittir ki Hocalı karanlığa gömülmüştür. Herkes bilmelidir ki Hocalı bir milli gururdur. Günü geldiğinde hesabı vereceklerdir. HepimizErmeniyiz deyişini dile getirenlere Hocalı’nın bedduası hiç ayrılmayacaktır. Türk olmaktan utananların nefesi hiç şüphe etmesin kesilecektir.

GÜL HEPİMİZİ İNCİTTİ

Bu şartlar altında Cumhurbaşkanı Sayın Gül’ün Ermenistan’da seçimi kazanan Sarkisyan’a tebrik etmesi hoş olmamıştır. Sayın Cumhurbaşkanı’nın dileklerde bulunması hepimizi özelllikle de Azeri kardeşlerimizi inctmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın tebrik gönderdiği kişinin elinde Hocalı’nın kanı bulunmaktadır.

HİÇ KİMSE ERMENİSTAN’A YANAŞMAYA KALKMASIN

Zaman zaman Türkiye’ye gelerek partimizi de hedef alan bazı Azerbaycanmilletvekilleri daha ne kadar bu kafa yapısının esiri olacaktır. Türk milleti son yurdunda yaşayacaksa ilkelerine tam riayet etmelidir. Türkiye Cumhuriyeti’ni yöneten bugünkü isimler başkasına iyi görünerek dünü yok sayacaklarsa pişmanlıklarını bir gün idrak edeceklerdir. Hocalı’nın kanı kurumadan hiç kimse Ermenistan’a yanaşmaya kalkışmamalıdır. Aksi takdirde günaha batacaklardır.

Hocalı olmak üzere Ermeni saldırısıyla şehit olanlara Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. AKP hükümetinin PKK terör örgütü ve Öcalan ile yürüttüğü müzakereler her gün boyut almakta. Türkiye İmralı adasında sürdürülen pazarlığa kilitlenmiştir. Görülmektedir ki terörist başı adına çözüm adı verilerek tepeye çıkarılmıştır. AKP caninin kapı kulu haline gelmiştir. Bugüne kadar terör saldırılarıyla dilediklerini yaptıramayan örgüt beklentilerini Başbakan’la aynı çizgiye oturtmuştur. AKP hükümeti bir avuç eşkiyaya başı önde siyasi namusunu devretmiştir.

ERDOĞAN MİLLETİMİZİ MAHFETMİŞTİR

Etnik temelli örgüte sevdalanması bir bebek katiline muhabbeti onur kırıcıdır.Türkiye’nin 29 yıldır mücadele ettiği kasaplara devleti teslim etmiştir. Erdoğan klasik bir PKK ağzı olan barış ve çözüm laflarına sığınarak milletimizi mahfetmiştir. AKP iktidarı bir avuç eşkiyaya siyasi namusunu devretmiştir.

Örgüt her fırsatta barıştan bahsederek iç ve dış kamuoyu oluşturmaya çalışmıştır. Her barış diyaloğu sonrası saldırılar peşpeşe gelmiştir.

AKP’nin biraz vicdanı kaldıysa PKK’nın elindeki evlatlarımızı her taşın altına bakarak bulup, ailesine teslim etmelidir.

CANAVARA YAŞAM İKSİRİ VERMİŞLERDİR

Eli kanlı canavara yeniden yaşam iksiri vermiştir. Bölücülük nişanına hak kazanmıştır. Başbakan Erdoğan değişik görevlerin yeni sıra, kartvizitine yeni eklediği İmralı Mübaşirliği için bütün gücünü sarf etmektedir. Her sözü AKP’li ve BDP’li müridler tarafından merakla takip edilmektedir. Sözde çözüm önerilerinin neleri kapsadığı hala açıklanmamıştır.

İmralı canisinin çatışmasızlık çağrısında bulunacağı söylenmiştir. Yeni bir çatışmasızlık kararı alınırsa bu diğerinden farklı olmayacaktır. Sözde barış gelmezse daha şiddetli bir hamle yapacaklarıyla tehdit etmektedirler. Sözüm ona silahları tamamen bırakacaklardır.

Türk adaleti baskının altına girmiştir. Mağduriyetler artmaktadır. Hukuk kuralları çiğnenmekte ve bu dönemde güven tabii ki sarsılacaktır. AKP zihniyeti Yargıyı çocuk oyuncağına çevirmiştir. Sanal suç ihmalleri, haksızlığı kökleştiren davalar, çakma delillerle dava hazırlıkları artmaktadır. 4. yargı paketi en önemlisi Sayın İlker Başbuğ’un gösterdiği isimlerin reddedilmesi yargının ne hale geldiğiningöstergesidir. Hukuk cinayetidir. Türk hukuku tam yol devam etmektedir. Dürüst yargılamalara ulaşılması mümkün iken hep aksi istikamette ilerlemektedir. Ne ekonomik gelişmeden ne de özgürlükten bahsedilemez.

CHP GENEL BAŞKANI DA ZEVK DUYUYOR

AKP hukuktan elini çekmelidir. Başbakan Erdoğan’ın Türk milletine karşı sadakatsiz uslubu en kaba tavır olmuştur. Israrla milli değerlerimize hakaretleri sıralamaktadır

CHP Genel Başkanı da bu sözleri burada söyle şurada söyle diyerek bundan zevk duyan bir ruh hali sergilemektedir. Bu dilin çok fazla uzadığını ikazla bildirmek istiyorum. Bu zihniyet milliyetçiliği ayaklar altına alırken, bilirkişi rolü oynamaktadır.

HAKAN ŞÜKÜR’E SAHİP ÇIKTI

Başbakan sen istesen de milliyetçi olamazsın sızlasan da milliyetçiliğin kapısından geçemezsin. Senin ne geçmişin, ne çıktığın muhit buna izin vermez. Senin sicilin buna imkan tanımaz, buna imkan vermez. Sen alışkanlıklarını milliyetçilikte bulamazsın. Bunun için Türküm diyemiyorsun. Türk bayrağını bile ağzına alamayarak tıpkı yabancılar gibi Türkiye bayrağında karar kılıyorsun.

Başbakan Erdoğan Türk olmadığını söyleyen bir vekilini savunmak için merhum şairimizi Mehmet Akif Ersoy’u örnek vermişti. Merhum şairimizi birilerini temize çıkarmak için kullanılmayacak kadar yüce ve gönlümüzün müstesna ismidir. Kökeni ne olursa olsun Türk olmuş, Türk’e mal olmuştur. Bizim için gaflete kapılarak açıklama yapan milletvekili kökeni ne olursa olsun Türk olmuştur, Türklüğe mal olmuştur. Göğsünde ay yıldızı taşımıştır. O Türkiye’nin evladı ve bir mensubudur.

Herkesin tercihine saygılıyız, herkes bizdendir kimseyi dışlamayız. Bazı isimler de çok önemli bir şey yapmış gibi Türklükten istifa ettiklerini yazmaya başlamışlardır. Kim nereye giderse gitsin kendisini nasıl görürse görsün bizim kimse umrumuzda değildir. Nasıl olsa AKP döneminde milliyetçilğe saldırma moda haline gelmiştir.

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

mehmet yıldırım

idris naim şahinede sahip çıkmıştı kendi il teşkilatlarını kapıyor sümer oral idris naim şahin murat başeskioğlu hakan şükür gibi başka partilerin yıldız artıklarına arka çıkıyor demezlermi adam önce kendi evinin bahçesini süpür ne ne perhiz ne kelek turşusu alık sır ermiyor ülkücüleri bırakıyor partiden kovuyor akıl ermiyor………….

26.02.2013, 13:43
AKIN YAVUZ

ADAM TÜRK DEĞİLİM DİYOR DEVLET BAHÇELİ SAHİP ÇIKIYOR HAKAN. ŞÜKÜR ALEX VE PASCAL NOUMA DAN DERS ALSIN.BİLGE LİDERİN SON GÜNLERDE NE YAPTIĞINI ANLAYAMIYORUZ ALLAH SON ENCAMINI HAYIR EYLESİN.SELAM VE DUA İLE KALINIZ.A.Y

27.02.2013, 5:33