Anasayfa > Gündem, Kültür-Sanat, Slayt Haber > Dualar; ‘Guşgana Fuat’ için

22.03.2013 Cum, 9:27

Reklam

Geçirdiği kalp krizi sonucu Bursa Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Erzurumlu mahalli tiyatro oyuncusu Fuat Özalpoğlu’nun ameliyatı iki gün sonraya bırakıldı.

 

Doktorların kan şekerinin düşmesi için iki gün sonraya ertelediği ameliyat, Cumartesi günü gerçekleşecek.

 

 

Sadece telefonla görüşmesine izin verilen ve ziyaretçisi yasaklanan Fuat Özalpoğlu ile uzun yıllar Cello Bello Show ve Seyr-i Alem Erzurum gibi oyunlarda rol alan sanatçı arkadaşı Murat Balkuş, ” Dün kendisiyle telefonla görüştüm. Hakkında yazılanlar onu hem duygulandırmış hem de mutlu etmiş. Hatta konuşmamızın bir yerinde ‘Gardaş hele gör, her yerimi traş ettiler. Aynı travestilere döndüm!’ diyerek o halde bile beni güldürdü. Allah onu biz sevdiklerine bağışlasın” dedi.

 

 

‘Guşgana Fuat” olarak da bilinen Fuat Özalpoğlu’nun by pass ameliyatının başarılı geçmesi için gerekli hazırlıklar tamamlamdı. 

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Kadir Sabuncuoğlu

Sevgili Murat Balkuş’la birlikte Fuat Özalpoğlu’nu Erzurum’da birkaç defa izlemiştik. Meslektaşım sevgili Vedat’ın dediği gibi gerçekten Erzurum’un en iyi güldürü sanatçılarından biri. En kısa sürede sağlığına kavuşması dileğiyle… Allah yardımcısı olsun…

22.03.2013, 14:52