Anasayfa > 3. Sayfa Haberi Alt, Asayiş > Elektrikli Soba Çalan Kadın Güvenlik Kamerasına Yakalandı

22.11.2015 Paz, 13:24

Elektrikli Soba Çalan Kadın Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Reklam

Diyarbakır’da ev eşyası satan bir iş yerine gelen kadın, çalışanların içerideki müşterilerle ilgilenmesini fırsat bilerek, dışarıda bulunan elektrikli sobayı alarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgilere göre olay, dün öğle saatlerinde merkez Bağlar ilçesi Nükhet Çoşkun Caddesi üzerinde bulunan bir ev eşyası mağazasında meydana geldi. Müşterilerin yoğun olduğu mağazayı gören kadın, içeride dolaştıktan sonra kapı önünde bulunan elektrikli sobalara yöneldi. Burada bir süre sobalara bakan kadın, daha sonra değeri 100 TL olan elektrikli sobayı alarak uzaklaştı. İş yerinin hemen yan tarafındaki sokağa giren kadın, hızla uzaklaştı. Kadının, elektrikli sobayı çalması ise an be an güvenlik kamerasına yansıdı.

İş yeri sahibi olan İhsan Koç, olayın dün öğle saatlerinde meydana geldiğini ve o sırada müşterilerin yoğunluğunun olduğunu söyledi. Koç, “Elemanlarımız içeride müşterilerle ilgileniyordu. Bir kadın, soba kısmına geçerek bir iki gözetleme yaparak gözüne kestirdiği bir sobayı eline aldı. Kadın, daha sonra sobayı sağ eline alarak ara sokaktan çıkıp gitti. Sık sık hırsızlık olayı yaşıyoruz. Bu cadde üzerinde bulunan iş yerlerinin hemen hemen hepsinde hırsızlık oluyor” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.