Anasayfa > Gündem, Slayt Haber > Erzurum esnafının Cumhuriyet sevgisi

29.10.2012 Pts, 20:57

Erzurum esnafının  Cumhuriyet sevgisi

Reklam

Erzurum Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet Bayramı’nın 89. Yıldönümü kutlamalarına ortak oldu ve gün boyunca Cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi.

 
Erzurumluların buluşma noktası olan Erzurum Alışveriş Merkezi, bu yıl 89. Yıldönümü etkinlikleri gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olarak merkezinin koridorlarında Cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi.
Bando ekibinin çaldığı marşlar ile dev bayrak eşliğinde yapılan Cumhuriyet yürüyüşü renkli sahnelere sebep oldu. 14:00 ile 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilen kutlamalarda genç , yaşlı büyük küçük herkes 20 metrelik dev bayrağın çatısı altında toplanarak Cumhuriyet şarkıları eşliğinde yürüdüler.

 
Hem kiracılarının hem de müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal; “Tarih sahnemizde gerçekleşen ve Türkiye için en önemli olaylardan biri olan Cumhuriyet’in ilanının 89. Yıldönümü kutlamalarına Erzurum AVM olarak ortak olmak bizi çok gururlandırdı. Erzurum’a hizmet etmeyi amaç haline getirdik ve bütün özel günlerde gerçekleştireceğimiz kutlama ve etkinliklerle Erzurumluların kalbini fethetmeye devam edeceğiz.“ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.