Anasayfa > Ekonomi, Öne Çıkan Haberler > Erzurum MÜSİAD’a proje tanıtımı

03.04.2013 Çar, 13:03

Erzurum MÜSİAD’a proje tanıtımı

Reklam

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriyya Erdurmuş’un bu haftaki proje tanıtım ve bilgilendirme toplantısı durağı MÜSİAD oldu.

 
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez’in ev sahipliğini yaptığı toplantıya yönetim kurulu üyeleri ile Genç Müsiad yönetim kurulu üyeleri, İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, İl Müdür yardımcısı Enver Daş, Özcan Yıldırım ve Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Şenol Taslak, katıldı.

 

 
Erzurum Müsiad Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez açılış konuşmasında İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün yönetim kadrosunun kendilerini ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek İl Müdürlüğünün ve diğer tarım sektörü kuruluşlarının proje aşamasından sonra kendilerine ve müteşebbislere kolaylaştırıcılık sağlaması temennisinde bulundu.
İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş ise ev sahipliği yaptıklarından ve konuya alakalarından dolayı Bekmez’e teşekkür ederek genel anlamda Erzurum tarımı ve hayvancılığı ile ilgili bilgiler vererek işadamları ve sanayicilerden yatırım beklediklerini; yatırımın her aşamasında kendilerine yardımcı olacaklarını belirtti.

 

 
Proje tanıtım ve bilgilendirme toplantısı daha sonra Ziraat Mühendisi teknik personelin DAP projesi, Şube Müdürünün Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Ekonomik yatırımlar sunumu ve karşılıklı soru cevap şeklinde devam ederek sona erdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.