Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Erzurum Spor Lisesi’nin büyük başarısı

12.04.2013 Cum, 10:59

Erzurum Spor Lisesi’nin büyük başarısı

Reklam

Erzurum Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Erkek Atletizm takımının gençlerde Türkiye şampiyonu olmasının gururu yaşanıyor. Mavi-beyazlı atletler, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

 
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokolla Okul Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan Okullararası Atletizm Yarışları Denizli’de yapılmıştı. Yapılan yarışlarda Antrenör Tuncer Kurt yönetimindeki Erzurum Spor Lisesi, Genç Erkeklerde takım halinde Türkiye şampiyonu olmuştu. Spor Lisesi atletizm takımı, dün Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Antrenör Tuncer Kurt ve öğrencilerini büyük başarıdan dolayı kutlayan Erzurum GHSİM Şube Müdürü Murteza Cengiz, “Şampiyon olduğunuz için çok sevindik, sizinle gurur duyduk. Hepinizi kutluyorum” dedi.

 

 
Antrenör Tuncer Kurt, bir yıl aralıklarla Liselerarası Dünya Şampiyonası yapıldığını, bu yıl dünya şampiyonası olmadığı için Türkiye şampiyonluğu ile yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.