Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Erzurum’da yine aynı manzara

26.04.2013 Cum, 13:13

Reklam

AHMET AKBUĞA-E.MEHMET YILMAZ
ERZURUM (İHA) –

 

Erzurum’da belediye tarafından dağıtılan 5 kilo bedava etten alabilmek için çoğunluğu kadınlar adeta birbirlerini ezerek izdihama neden oldu.
Merkez Yakutiye Belediyesi tarafından yaklaşık 10 bin dar gelirli vatandaş için başlatılan ’ücretsiz et’ dağıtımı öncesi fişlerin verilmesi sırasında izdiham çıktı. Yakutiye ilçesindeki Şelale Evler Mahallesi’nde belediyeye ait ’Kent Konseyi’ binasında zabıta memurları tarafından ve isimleri önceden belirlenen dar gelirlilere dağıtılan et fişini almak için gelenler izdihama neden oldu. Polis, olay yerinde güvenlik önlemi alırken, zabıta memurları da kalabalığı sakin olmaları konusunda uyardı. Uzun kuyruklar oluşturan dar gelirliler 10’ar kişilik gruplar halinde içeri alınarak kayıtları yapıldı ve Et ve Balık Kurumu kombinasından 5’er kiloluk et paketinden almaları için fişleri verildi.
Vatandaşlar dar gelirli oldukları için izdiham da olsa et alabilmek için bu duruma katlandıklarını belirttiler.

YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

Necmi Kantarcıoğlu

Tek kelimeyle ağlanacak durum.Rezillik.Dar gelirli on bin aile….
Nezamana kadar siyaset uğruna bu insanlarla oy avcılığı yapılacak?
İstihdam yarat istihtam!!!!!!

26.04.2013, 13:34
TUNCAY DEMİR

KİMİN HAKKINI KİME VERİYORSUNUZ….YAZKLAR OLSUN,BİR VERMEDİYİNİZDE HAKKI OLMADIĞI HALDE HANİ HAKKIMIZ DEMİYECEKLERMİ…

26.04.2013, 14:29
kılıç

haram olsun, alanlara degil her garibanın hakkını sırf oy için dagıtanlara hakkımız haram olsun. Ahirette isteyecem kimşn hakkını kime dagıtıyorsunuz. E t çok ise ucuzlatın herkes alsın. İnsanları dilenci ettiniz…

26.04.2013, 15:47