Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Erzurumlu Çift Sporcu Olunca

25.08.2012 Cts, 1:48

Reklam

Dün akşam Yıldızkent’teki bir düğün salonunda evlenecek Hatun Mıhçı ile Adem Çağlayan, düğün fotoğrafçısıyla Kazım Karabekir Stadyumu’na geldi.

Stat çalışanları ile Trabzonsopr maçına hazırlık antrenmanı yapan Bülent Uygun‘un çalıştırdığı Elazığsporlu oyuncular karşılarında gelinlikler içerisinde Mıhçı ve damaklıkları ileÇağlayan‘ı görünce şaşkınlık geçirdi.

 

Yeşil sahada ve maraton tribünleri ile yedek kulübesinde fotoğraf çektiren genç çift daha sonra Sanica Boru Elazığsporluu oyuncularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Çift, Sanika Boru Bölge Müdürü Burhanettin Aksakal’ın sporculara ve kendilerine ikram ettiği baklavadan tadarak, “Düğün öncesinde farklı bir fotoğrafımız olsun diye stada geldikm. İkimizde sporcuyuz. Futbolyu çok seviyoruz. Evlilik fotoğrafımızı da stadyumda çektirmek istedik” diye konuştu. Sanika Boru Elazığspor Teknikdirektörü Bülent Uygun, genç çifte mutluluk dileyerek, “Sizlere mutluluk diliyoruz. Yeşil sahalar böylesine güzelliklere hep ev sahipliği yapsın.” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.