Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Eskişehirspor Taraftarından Vali Tuna’ya Teşekkür

05.12.2015 Cts, 16:25

Eskişehirspor Taraftarından Vali Tuna’ya Teşekkür

Reklam

Bayırbucak Türkmenleri adına toplanan yardım kampanyasına duyarsız kalmayan Eskişehirspor taraftarları, bölgeye gidecek TIR’ların uğurlama töreni sonrası Vali Tuna’ya Eskişehirspor’a sahip çıktığı için teşekkür etti.

Vilayet Meydanı’nda bir araya gelen ve “Vali Baba sen bizim her şeyimizsin” tezahüratı ile Eskişehir Valisi Tuna’ya sevgilerini ileten Eskişehirspor taraftarları, Bayırbucak Türkmenleri için yapılan kampanyaya büyük destek verdiklerini açıkladı. Taraftarlar, böyle bir kampanyayı başlatan Vali Tuna’ya ve Türk Dünyası Vakfı’na teşekkür etti.

Eskişehirspor taraftarının her işte her zaman birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde olduğunu dile getiren Vali Tuna, “Böyle bir kampanyaya destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. İnşallah Eskişehirspor’umuzu da bulunduğu zor durumdan el birliğiyle kurtaracağız. Bu hafta oynayacağımız Trabzonspor’u ben yeneceğimize canı gönülden inanıyorum. Biz Eskişehirspor’umuza sonuna kadar güveniyoruz. Eskişehirspor’un ve taraftarlarımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.