Anasayfa > Yazar > Etki- tepki

01.03.2013 Cum, 15:49

Etki- tepki

Reklam

26 Ağustos 1071 günlerden Cuma secdeye vardı Alparslan;

 

Ya Rabbi! Seni kendime vekil yapıyorum

 

 

Azametin karşısında yüzümü yere sürüyorum

 

 

Ve uğrunda cihad ediyorum.

 

 

Ey Allahım ! Niyetim halistir, bana yardım et.

Sözlerimde hilaf varsa beni kahret.

 

 

Arap yarımadasında sıkışan İslamı, Anadolu’yu yurt yaparak Dünya’ya ve Avrupa ‘ya da medeniyet kapıları  açılmış oldu.

 

 

Bu gün üzerinde yaşadığımız coğrafya da dahil, Ortadoğu’da sınırları yeniden belirtmek isteyenler şunu iyi bilmeliler ki! Sadece Ortadoğu değil, Türkün yaşadığı dünyanın her karış toprağında coğrafi sınırlar bin yıl önceden belirlenmiş ve vatan edinilmiştir. Şimdi ülkemiz üzerinde oynanan bu hain ve zalim tuzağa düşürülerek parçalanmak istenmektedir. Oslo görüşmelerini ve İmralı müzakerelerini yok sayacak yüreğe ve güce sahip olanlar! Kanımızın bir damlasının aktığı her yer Türk vatanı değil midir?

 

 

İktidar meydan nutuklarında dozunu kaçırarak ben ne dersem o dur diyecek kadar öfkelenmesini oturduğu koltuğa borçlu olduğunu birilerinin hatırlatması gerekir. Bunu yapacak olanda muhalefet partisi ve onun genel başkanları değil midir?

 

 

MHP genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli; “Başarılı il başkan ve yönetimlerini görevden alarak, parti binalarının kapılarına kilit vuracak gücünü, size yavru muhalefet diyerek küçümseyen başbakana karşı neden kullanamıyorsunuz?“ İktidar için papaz elbisesi bile giyerim” diyen başbakan, sayın bahçeli iktidar olmak için siz hangi elbiseyi giymek istersiniz? Giymek istediğiniz o elbisenin provalarını kimlere yaptırıyorsunuz? Yoksa görevden aldığınız il yönetimleri iyi dikiş dikemeyen terzileriniz miydi? Hâlbuki size acilen gerekli olan iyi terziler değil, iyi bir kardiyolog ve gıda mühendisidir sayın genel başkanım!

 

 

Bölücü Terör Örgütü PKK ve elebaşı bebek katil Öcalan’ı baş tacı yapan “ Yahudi  cesaret ödüllü BOB eş başkanı R.Tayyip Erdoğan” Türk Milliyetçiliğini ayakları altına aldığını söyledi. İlk tepkinin ahretten hoca Necmettin’den geldiğini duyar gibiyim.. Sizi gidi İsrail uşakları, sizi gidi Amerikan beslemeleri, sizi gidi gulu, gulu dansçıları hadi oradan diye.

 

 

Şarkıcı Rum asıllı Türk vatandaşı Fedon; Türklüğümle gurur duyuyorum diye açıklama yapmış!

Eski milli futbolcumuz Saffet Sancaklı; Ben Türk’üm demenin zor olduğu yerden geliyorum arkadaşlar! Ben bir Balkan Türküyüm bir sancaklıyım.

 

 

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, bir insan piç değilse milliyeti vardır. Milliyetimi ayaklar altına alan ayakları bir yerlerine sokarım diyerek meclis küsüsünden seslendi!

 

 

Eski Milli topçu AKP İstanbul Milletvekili Hakan Şükür ise ben Türk değil Arnavut’um diye demeç veriyor? Senin kaybettiğine dört elle sarılan Fedon’ u ayakta alkışlıyor, Türklüğüyle gurur duyan Sayın Saffet Sancaklı ’yı da Türk yüreğinden öpüyorum.

 

 

Sayın Şükür sizi de mensubu olmadığınız TBMM üyeliğinden istifaya davet ediyor, şair Can Yücel’in bir dörtlüğüyle uğurluyorum!

 

Kaldır kadehi ey sevgili!

Önce gelişine…

Sonra gidişine…

Dibini bulunca da…

Gelmişine geçmişine!

 

 

Yüce Rabbim, beni benim iradem dışında ayrı renk ve dillere, milletlere ayırırken dünya için MUHAMMED sancağını düşürenlerden değil, TEVHİD ve MUHAMMED sancağını düştüğü yerden kaldırıp, hakkı layık olduğu yere götürmek için dünyasını ve canını seve seve veren Türk Milletinden kılmışsın. Şükürler olsun Türküm Yarabbi! Ne Mutlu Türk’üm diyene.

 

 

Koynunda Yahudi cesaret ödülü bulunana, Amerika’da gönüllü esaret yaşayan, ılımlı İslam vaazı sakalsız veliye,  Muhteşem şatonun yorgun ve bezgin şövalyelerine, Milletimin gönül şelaleleri olan (ülkücüler)e;  Bir gün öfkeli, bir gün sakin, bir günde durgunum. Diğer günlerde, elleri cebinde yağan kar altında gönlü ıslanan ve üşüyen garip bir divaneyim işte. Ülkü İle Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Zekai Serinker

Yüreğine sağlık,ama kim duyuyor? Hepimize ölü toprağı serpilmiş gibi.. Birilerinin uyandırmasını bekliyoruz sanki.

02.03.2013, 0:35