Anasayfa > 3. Sayfa Haberi Alt, Asayiş > Evinde Yaralı Halde Bulunan Gurbetçi Kurtarılamadı

03.12.2015 Per, 19:24

Evinde Yaralı Halde Bulunan Gurbetçi Kurtarılamadı

Reklam

Almanya’dan Bartın’ın Kozcağız beldesine emekli işlemleri için gelen ve evinde kanlar içinde yaralı halde bulunan gurbetçi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre, emekli işlemleri için Almanya’dan Bartın’ın Kozcağız beldesine gelen 53 yaşındaki gurbetçi Yaşar Muzaffer’e 2 gün telefonla ulaşamayan yurt dışındaki eşi, akrabalarını aradı. Akrabalarının durumu jandarmaya bildirmesi üzerine, kapı camı kırılarak gurbetçinin evine girildi. Gurbetçi vatandaş Perşembe günü akşamı evde kanlar içinde baygın bir vaziyette bulundu. Yaklaşık 2 gün boyunca bu halde kaldığı tahmin edilen Yaşar Muzaffer, jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından ambulans ile Ereğli Anadolu Hastanesine kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alındı. 5 gündür yoğun bakımda tedavi gören gurbetçi vatandaş kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tansiyon hastası olduğu öğrenilen gurbetçi vatandaşın evde kanlar içinde yaralı halde bulunması akıllarda soru işareti bıraktı. Gurbetçi vatandaşın tansiyon nedeniyle düşüp kafasını çarparak yaralanmış olabileceği öğrenildi. Gurbetçi vatandaşın evinden hiçbir eşyanın ve paranın alınmadığı da öğrenildi.

Gurbetçi Yaşar Muzaffer, bugün öğle namazına müteakip Hocaoğlu Köyü Muzafferler Mahallesinde aile kabristanına defnedildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.