Anasayfa > Bilim Teknoloji, Öne Çıkan Haberler, Türkiye > Galaxy S4’ün Türkiye fiyatı

16.03.2013 Cts, 15:50

Galaxy S4’ün Türkiye fiyatı

Reklam

Samsung, büyük ekranlı, ince ancak daha güçlü işlemciye sahip Galaxy S4’ün duyurusunu yaptı. Merak edilen soru ‘Kaç TL olacak?’

 

Cepte göz ve sesle kontrolü sağlayan Galaxy S4, New York’ta tanıtıldı. Nisanda piyasayasunulacak ürünün fiyatı 2 bin TL’nin altında olacak

 
Samsung’un amiral gemisi olan ürün, 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemciye sahip. Kalınlığı 7.9 milimetre, ağırlığı ise 130 gram olan S4, yaklaşık 4.99 inç büyüklüğünde yükzek çözünürlüklüHD ekranıyla rakiplerine gözdağı veriyor.

Fiyatının 2 bin TL’nin altında olması beklenen Galaxy S4 Nisan ayının sonunda piyasada olacak. Samsung Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar, Türkiye dahil sadece 9 ülkede yerel lansman yapılacağını ifade etti. Koçdar, fiyatın ise Galaxy S3’ün piyasaya çıktığı andaki seviyedeolacağını vurguladı. Yeni Galaxy S4’te yerel içerikler de olacak. Ürün 1 günden daha fazlakullanım ömrüne sahip piliyle de dikkat çekiyor. Galaxy S4’te kullanılan sensörler gözle sayfaçevirme ve durdurmayı mümkün kılıyor.

 

TÜRK OYUNU HEDİYE
Galaxy S4’te Tük mühendislerin ürettiği Bucketz oyunu da var. Türk Picnic Hippo ile işbirliği yapan şirket, Samsung Apps’den indirilebilecek Bucketz oyununu kullanıcılarına 6 ay boyuncaücretsiz sunacak. Öte yandan Avea ve Vodafone, Galaxy S4 için ön talep toplayacağını açıkladı.

Sabah

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.