Anasayfa > Kültür-Sanat, Slayt Haber > Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanlığına Prof. Dr. Ceylan getirildi.

09.11.2012 Cum, 18:00

Reklam

Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanlığına Prof. Dr. Alpaslan Ceylan getirildi.

 
Ankara Hilton Otel’de bugün gerçekleştirilen Geleneksel Spor Dalları Federasyonu genel kurulunda tek aday olarak seçime giren Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Alpaslan Ceylan Geleneksel Spor Dalları Federasyonu’nun yeni başkanı oldu.

 
128 delegenin oy kullandığı genel kurulda oyların tamamını alan Prof. Dr. Ceylan federasyon başkanlığına seçildi.
Prof. Dr. Ceylan’ın yönetim kurulu üyeleri ise Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Ayhan Buzdak, Yaşar Bayar, Mustafa Küçükmeral, Murat Kolemenoğlu, Ahmet Tüzün, Günal Genç, Doç. Dr. Gökalp Ceylan, Şahin Hapur, Mehmet Öztürk, Fahrettin Şolpan, Haluk Koşar, İsmail İpek ve Dr. Murat Şahin’den oluştu.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Oğuz Ender

İsabetli bir karar.Geleneksel Spor Dalları bundan böyle halkın bağrından çıkmış bir öğretim üyesi ve birbirinden değerli yönetim kurulu üyeleri ile yoluna devam edecektir..Alpaslan hocam, akademik görevinin yanısıra genel başkanı olduğu vakfı başarıyla yönetmiş değerli bir akademisyendir.Yeni görevini de aynı şekilde idame ettireceğine şüphem bulunmamaktadır. Özellikle kurul içerisind n tanıdığım, Ayhan BUZLAK, Ziya CEYLAN ve Yaşar BAYAR beyefendiler ile iyi bir başarı yakalanacağına eminim.Tüm üyeleri kutlar, başarılar dilerim.Ayrıca bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirip hocama devreden eski Başkan Fatih İSTANBULLUOĞLU’ na da teşekkür ederim. Oğuz Ender

10.11.2012, 23:27