Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Genç Kıza Cinsel Saldırı

22.04.2013 Pts, 16:54

Reklam

Erzurum‘da barda tanışıp evine götürdüğü genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen ve hakkında 8 ile 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan sanığın yargılanmasına başlandı.

Erzurum 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada tutuksuz sanık M.T. (27), mağdur K.B. (19) ve annesi M.B. ile tarafların avukatları hazır bulundu.

M.T. savunmasında, suçlamaları kabul etmediğini belirterek şunları söyledi:

“K.B. ile barda tanıştık. Gece geç saatlere kadar sohbet ettikten sonra bardan ayrıldık. K.B, evine gidemeyeceğini söyleyince, dışarıda kalmaması için onu evime davet ettim. Birlikte olmak istedi ancak ben reddettim. Daha sonra polis ekibini çağırdık ve K.B. evine gitti.”

K.B. de ifadesinde, sanığın birlikte olmayı teklif ettiğini öne sürerek,

“İsteği reddedince zor kullanarak cinsel saldırıda bulunmaya çalıştı. Polisi arayıp, ekip istedim. Sanıktan şikayetçiğim” dedi.

Sanığın avukatı ise müvekkilinin mağdura cinsel saldırıda bulunmadığını iddia ederek, “M.T, dışarıda kalmış genç bir kızı insani düşünceyle evine davet etmiş ancak K.B’nin iftirasına uğramış. Kızın yakınları, duruşmadan önce müvekkilimin akrabalarına, para vermeleri durumunda davadan vazgeçebileceklerini söylemiş. Mağdur para koparma peşinde” diye konuştu.

Mahkeme heyeti, dosyadaki bazı eksik evrakların tamamlanması için duruşmayı erteledi

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Fırat

Ne günlere kaldık ya devir çok bozuk bi devir ahir zaman çok üzücü bir durum :( önce kıza sormalı senin bar da ne işin var kız başan barda gezersen sonu bu :( abi dışarı çıkmak istemiyorum saga bakıyorum günah sola bakıyorum günah bu ne herkes tesettürü moda yapmış günahlar içine bakmış gidiyor çok kötü :(

23.04.2013, 0:21