Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Sağlık, Yaşam > Gözaltı Torbalarından Kurtulun

04.12.2015 Cum, 16:25

Gözaltı Torbalarından Kurtulun

Reklam

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Turgut Ortak, bazı insanlarda belirgin olan göz torbalarının tedavi edilmesinin ardından kişilerin daha genç bir yüz görünümüne kavuşacağını söyledi.

Gözlerin, tıbben beynin uzantısı kabul edilen, insan ruhunu dışa en güzel yansıtan organlar olduğunu belirten Özel FBM Tıp Merkezi Estetik Kliniği Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Turgut Ortak, “Hayatımızın ilerleyen yıllarında gözlerimizin çevre dokularında ortaya çıkan değişiklikler bu narin, güzel parçamızın eksik algılanmasında neden olur. Gençliğimizde belirgin olan kirpik kaş arası mesafe azalır, kirpiklerimizin üzerini deri katlantısı örtmeye başlar” dedi.

Gözaltı ve göz üstü torbaların varlığının yorgun ve uykusuz göz ifadelerine yol açtığını kaydeden Ortak, “Estetik cerrahi ile kaşın düşmesi yani kaş kaldırma, kaz ayakları yani botox, göz torbaları tedavi edilerek daha dinç, daha genç bir yüz görünümü ile doğal, eski canlı bakışlarla güzel gözlerimizi yeniden sergilemek mümkün olmaktadır” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.