Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Gümüşhane’de Hırsızlık Vakaları Aydınlatıldı

23.11.2015 Pts, 16:01

Gümüşhane’de Hırsızlık Vakaları Aydınlatıldı

Reklam

Gümüşhane’de meydana gelen ikametten hırsızlık ve çalıntı oto olaylarıyla ilgili Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda, bu olaylara karışan toplam 4 şahıs farklı illerde yakalandı.

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada 12 Kasım tarihinde il merkezinde 2 evin kapı kilidini kırmak suretiyle meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin çevre illerle irtibata geçmesi sonucu bu olayı gerçekleştiren toplam 3 kişi Samsun İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince kullandıkları otomobilin içerisinde suç aletleri ve çaldıkları malzemelerle birlikte yakalandı. Şahıslar evden hırsızlık suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Yine Gümüşhane il merkezinde 13 Kasım tarihinde meydana gelen oto hırsızlığı olayı ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçmesi sonucu, oto hırsızlığını gerçekleştiren bir şahıs Trabzon’un Arsin ilçesinde yakalandı. Ele geçirilen dört adet jant ve lastiği, dört adet hoparlör, bir adet bas, bir adet oto teybi ve bir adet anfi araç sahibine teslim edildi. İlgili şahıs hakkında oto hırsızlığı suçundan adli işlem yapıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.