Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Günümüzün Karl Marx’- Hitler’i !

28.11.2012 Çar, 23:00

Reklam

Başına sarık, ayağına yemeni, kıçına şalvar giyip, F tipi merasında elinde otuzüçlük tesbiyle volta atanlar; Ülkenin bölünüp parçalanmasında AKP ye destek olduğunun farkına varamayanlar APO itinin heykelinin dikilecek söylentilerinin, başta pelsilvanya fetvacısı olmak üzere mimarı olduğunuzun farkında mısınız?

 

ABD eski Dışişleri bakanı Rice, bakın neler söylemiş. Suriye iç savaş bölünüş hikâyesinin son perdesi!

 

 

Türkiye Suriye’deki iç savaşa çekilirse, İran günümüzün Karl Marx’ı dır, diyor ve  ekliyor ABD harekete geçmelidir.

 

 

Demek ki; İran günümüzün Karl Max’ı ise Türkiye de R.Tayyip Erdoğan da Adolf Hitler mi oluyor? Benim anladığım bu sizleri bilemem.

 

 

Fener Rum Patriği Bartolomeos’la görüştüğünde dua talebinde bulunan Erdoğan’a nasıl iyi duygular besler insan şaşıyorum vallahi. Ülkemizde 73.4 ü maaşıyla geçinen emekliler, en çok ekmek, sebze ve meyveyle geçinirken suskunlukları bu savaş çığlıklarına destek değilmi dir.?

 

 

 

Bir gösteriş tablosu da Rus ve Suriye uçaklarının yere indirip arama yapılması. Adama sormazlar mı erkeksen , ABD ve İsrail uçaklarını indir de görelim.! Sizin deyiminizle ey Kılıçtaroğlu, Taksimde Türk bayrağı taşımak kolay Hakkari de taşıda görelim.! Sizden aldığımı size satıyorum.

 

 

“ MHP milletvekili sayın Özcan Yeniçeri, Yeniçağ Gazetesinde ki makalesinde, Prof Müntaz’er Öcalan’a valilik teklif etmişti, M.A. Birant genel başkanlık ve milletvekilliği teklifinde bulundu. Bir öneride bizden, Öcalan AKP’ye genel başkan olsun.” Sayın Yeniçeri’nin önerisini gönülden destekliyorum. İmralı’dan yöneteceğine gelip meclisten yönetsin canım.

Bakınız vicdan ve insanlık onurundan yoksul,” Diyarbakır Belediye Başkanı neler söylüyor? Irak’ta olduğu gibi, Türkiye de de özerk Kürdistan olacaktır. Suriye’de de olacaktır. Bunun başka yolu yoktur.

 

 

“Yakında Barzani Türk ordusuna meydan okuyacak diyen Amerikalı albay’a, Güneri Cıvaoğlu soruyor Barzani’nin topu tank’ı mı var? El cevap yakında tankı da topu da olacaktır.”

Şimdi aklı selim milletime ve sayın Erdoğan’a soruyorum; Türkiye’nin bu bölgesinin gerçeğiyle sizi baş başa bırakanların hala taşeronluğunu yapmaya devam mı edeceksiniz.?

 

 

Türk TV ve senaristlere seslendiğin ses tonuyla, Siyonist senarist ve TV sahiplerine de böyle efelenip, Kasımpaşalı olduğunuzu ispatlayacak mısınız? Hadi bakalım, ecdadımıza seslen de bi daha duyalım! Geçmişini silen, geleceğini gören ve hazırlayan adam dan bir gündem değiştirme klasik’i daha !

Ahları Of’ları tüketeli yıllar oldu ? Ülkem için ne ağlar nede gözyaşı dökerim, sadece ölürüm..Karşılığı ne mi ? Ücretini ödettikleri bir metre mezar, geride kalanların diktikleri soğuk mermer taştır. Ülkü İle Kalınız.

 

 

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

M.Tevhit Gülseven

Suriye’de muhaliflerdeki ve barzani haininin elindeki silahların muhtemelen TR’den gittiğini akp yalanlayamadı. bu silahlar pkk’nın elindedir demektir. bizim silahımız bizi vuracak. bu ülke hiç bu kadar abd’den yönetilmemişti hiç bu kadar kötü yönetilmemişti. Ağabeyim; saygıyla kal, TTK.

29.11.2012, 10:09