Anasayfa > Slayt Haber, Video Haber, Yaşam > Hamamda çektiler

12.03.2013 Sal, 7:04

Erzurum’da yerel bir televizyon kanalında ‘Makara Kukara’ adlı komedi programı yapan Bilal Tavlak, Gangnam Style’dan sonra sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören ‘Harlem Shake’ adlı şarkının Erzurum versiyonunu hamamda çekti. Bir süre önce dilenci kılığına girerek, duygu sömürü yapanların 1 saat içerisinde ne kadar para kazandıklarını öğrenmeye çalışan Bilal Tavlak zabıta memurlarına yakalanmıştı. Tavlak bu kez milyonlarca kişinin ‘Harlem Shake’ diye adlandırdığı dansı Erzurum’daki tarihi bir hamamda çekti. 8 arkadaşının da kendisine yardım ettiği dansta ilginç görüntüler yaşandı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Gürhan Özorhan

Erzurum ve Erzurumluyla alay eden psikolojik bir çöküntü yaşayan bir zevatın zırvalamalarını yayınlayan kanal 25 kınıyor ve uyarıyorum dadaşımla alay etmeyiniz.

12.03.2013, 12:06
Abdullah

Bunu yapan Bilal Tavlak arkadaşı tebrik ediyorum özentiye kaçmadan çok güzel mesaj vermiş tanıtımımızı da yapmış . İçinde hamaset ya da ağır popülizm olmadığından tartışacak yer bulamadıklarından arkadaşlar beğenemiyor galiba. Bilal kardeş sen bunları boşver Erzurum’da en iyi işi provoke yapar dene ve gör ;)

13.03.2013, 0:55