Anasayfa > Eğitim, Öne Çıkan Haberler > İhlaslı Öğrencilere Cambrıdge Sertifikası

26.10.2015 Pts, 14:50

İhlaslı Öğrencilere Cambrıdge Sertifikası

Reklam

Cambridge Üniversitesi tarafından Türkiye’de her yıl düzenlenen yabancı dil sınavı sonucunda sertifika almaya hak kazanan Özel Bahçelievler İhlas İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, törenle başarılarını kutladılar.

İlkokul 3. sınıftan başlayarak sınıflara göre toplam 5 kategoride gerçekleştirilen sınavlarda sertifika almaya hak kazanan 90 İhlas Eğitim Kurumu öğrencisi, öğretmenlerinden sertifikalarını aldı. Okul idarecilerinin ve velilerinin de katıldığı organizasyonda öğrenciler, yoğun bir tempo ile hazırlandıkları sınavlarda başarı elde etmenin mutluluğunu yaşadılar.

“AMACIMIZ İNGİLİZCE’Yİ TAM OLARAK ÖĞRETEBİLMEK”

Sertifika alan gruplar için hazırlanan özel video gösterilerinin de yer aldığı törende konuşan Özel Bahçelievler İhlas İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Server Gürsoy, alınan başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Gürsoy, her yıl düzenlenen sınavlarda öğrencilerinin çok başarılı sonuçlar aldığını, bunun için öğretmenlerinin büyük gayret gösterdiğini söyledi. Gürsoy, amaçlarının, dünyanın en çok konuşulan yabancı dili İngilizce’yi öğrencilerine gerektiği gibi tam anlamıyla öğretebilmek olduğunu vurguladı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.