Anasayfa > 5'li Üst Haber, Siyaset, Türkiye > ispatlayamadığınız sürece namertsiniz

24.03.2013 Paz, 15:01

Reklam

Başbakan Tayyip Erdoğan, Eskişehir’in Mihalgazi ilçesinde halka seslendi.

 

Başbakan Erdoğan, Eskişehir Mihalgazi’de muhalefeti hedef aldı. Çözüm sürecine ilişkin iddiaları sert bir şekilde yalanladı.

“Biz milletimizin bize vermediği bir yetkiyi hiçbir yerde kullanmadık, kullanmayız.” diyen Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

 

İSRAİL ÖZRÜ

İsrail ile Mavi Marmara faciası sonrası ilişkileri kestik. Araya bir çok ülkeyi soktular barışmak için. Dedik ki özür dilenecek, tazminat ödenecek, Filistin’e ambargo kalkacak. Ne oldu? Oldu mu? Oldu. Uygulama gerçekleştiği anda normalleşme olur ama uygulama gerçekleşmezse kusura bakmasınlar. 

 

ÇÖZÜM SÜRECİ

Bu ülkenin muhalefeti gece başka, gündüz başka konuşuyor. Diyor ki; siz terörsit başına ne söz verdiniz. Benim söylediğime inanacak mısın? Sen iddia sahibisin. Siz bu iddialarınızı ispatlayamadığınız sürece namertsiniz. Bizim millete verdiğimiz sözler var. Başka da söz yok. İşimiz çok. El ele vereceğiz. Daha güzel şeyler yapacağız. İnşallah ülkemizde barışı egemen kılacağız. Terör belasına inşallah son vermek üzereyiz. Onun gayreti içinde çalışıyoruz. Siyasetiyle, güvenlik güçleriyle el ele bu mücadeleyi sürdürüyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.