Anasayfa > 3. Sayfa Haberi Üst, Türkiye, Yaşam > İşte Erkoçlar’ın sevgilisi

08.04.2013 Pts, 9:53

Reklam

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşıyla ilk kez görüntülendi. Yaklaşık 2 ay önce ameliyatla cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar kız arkadaşı Aylin’le objektiflere böyle takıldı.

 

Cinsiyet değiştirdiğini açıkladıktan sonra ortadan kaybolan Rüzgar Erkoçlar, önceki günBeşiktaş’taki motor iskelesinde ortaya çıktı.
Kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’ndan Beşiktaş’a dolmuşla giden Erkoçlar’ın buradaki ilk durağı Barbaros Parkı oldu.
İsminin Aylin olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla birlikte, futbol oynayan, kay kay yapan gençleri izleyen Rüzgar centilmen davranışlarıyla dikkat çekti.
Havanın soğumasıyla üşüyen kız arkadaşına ceketini çıkarıp giydiren Erkoçlar, zaman zaman da sarılarak ısıtmaya çalıştı.
Kız arkadaşı da Rüzgar’ın bu jestine yanağını ve yüzünü okşayarak karşılık verdi.

 

 

“2 aydır evde oturuyorum”
Çift daha sonra vapur iskelesine doğru yürümeye başladı. Bu sırada fotoğraflarının çekildiğini fark eden ünlü oyuncu sorulara yanıt vermeden hızlı adımlarla uzaklaştı.
El hareketleriyle ‘Çekmeyin’ diyen Rüzgar Erkoçlar, ‘İki aydır evde oturuyorum, ilk kez dışarı çıktım’ dedi. Kız arkadaşı Aylin ise, ‘O fotoğrafları siler misin’ diyerek tepkisini gösterdi. Dişlerini de yaptırdığı gözlenen tanınmamak için güneş gözlüğü takan Rüzgar Erkoçlar, fotoğrafları çekilince kız arkadaşının elini bıraktı. (VATAN)

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.