Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Kadınlar Kulübü’nden Dekupaj Atölyesi

03.12.2015 Per, 12:50

Kadınlar Kulübü’nden Dekupaj Atölyesi

Reklam

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü bu hafta gerçekleştireceği Dekupaj Atölyesi ile kadınlara her alanda uygulanabilecek dekoratif ürünlerin yapılması öğretilecek

Gaziantep’in önde gelen alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Gaziantep’te, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında Dekupaj Atölyesine ev sahipliği yapıyor. 5 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, kesip yapıştırmak anlamına gelen Fransızca kökenli dekupaj yapının detayları katılımcılar ile paylaşılacak. Tahta, metal, cam, mum, seramik gibi pek çok objenin üzerine uygulanabilen tekniğinin anlatılacağı etkinlikte katılımcılar farklı desenler kullanarak kendi objelerini tasarlayacaklar. Forum Gaziantep’teki etkinlik sırasında farklı desenler oluşturmak için değişik malzemelerin kullanımlarını da detaylarıyla öğrenecek kadınlar, su bazlı renkli boyalar, fırçalar, sünger, vernik, dekupaj tutkalı ve makas kullanarak objelerini hazırlayacaklar.

Etkinliğe katılmak isteyen ziyaretçilerin, etkinlik saatinde Forum Gaziantep’te etkinlik alanında bulunmalarının yeterli olacağı açıklandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.