Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Kasaptaki Et Koktu Hocam!

27.09.2012 Per, 19:22

Reklam

Sonuçlanan balyoz davasına en çok sevinen kasaptaki ete soğan doğramam diyen, Özkök paşa hazretleri olmalıdır.! Kasaptaki et koktu hocam.!!!

 

Özel ve siyasal bir karar olan mahkeme kararları millet vicdanını rahatsız ettiğini ilerleyen günlerde anlayacak olması aşikardır..

 

 

Bir hesaplaşma yapılıyorsa, Osmanlıyı parçalayan ve istilacılarla işbirliği yapan sözde devlet adamları ve mandıracı fikriyatla yapılmalıdır.

 

 

Milliyetçilikle yapılan mücadele, dün olduğu gibi bugünde başarısızlıkla sonuçlanacak olması, birilerini nasıl rahatsız ettiğinin de farkındayız! Bu rahatsızlığı vermeye devam edeceğimizin bilinmesi, MHP de değişim rüzgârıyla birlikte dahada hızlanacak olmasıdır.

 

 

Sanal hayaller uğruna milliyetçilikle mücadele edenler, tarihi ve bu günkü dünyayı çok iyi okumalıdırlar.! Bu ülkeden başka gidecek yerimizin olmadığını başta iktidar sahipleri olmak üzere tüm yetkililer iyi bilmeli ve bellemelidirler!      Milliyetçiliğin ve milli mücadelenin en güçlü motoru olan Ülkücüler ve milletimizin ortak değerlerini yaşatacak olan siyasi kanat olan MHP ve gönül verenlerin dimdik ayakta oluşları akıllardan hiç çıkarılmamalıdır.!

 

 

Hükümlü değil, tutuklu milletvekilleri, Haberal, Balbay ve Alan paşa millete seslenerek verdiğiniz oylara sahip çıkın diyerek yazılı açıklamada bulundular!

 

 

Milletin vekili tutukluyken kendisi esaret altlındadır.! Esaret altında ve günden güne bir kıyım politikası izlenerek Türk milleti yok edilmek, TSK’nın moral ve motivasyonu dumura uğratılarak, milletimizle alay edercesine ölüm makineleri hayasızca görevlerini yerine getirirken, neden suskun ve çaresizlik içinde demeçler verilmektedir.?

 

 

Açıkça intikam süreci başlatılmış, Cumhuriyetimiz ve Atatürk milliyetçiliği sona erdirilmek üzere olduğunu anlamamak biraz saflık olmuyor mu.?

İmam hatibi bitirenler birer demokrasi ve cumhuriyet cellatları olarak, devlet yönetiminde görevlerine devam etmekte değiller mi ?

 

 

Sürekli Menderes’i kullanarak bir acıtasyon politikası izlenmiyor mu.? Sürekli gündemde kalmayı isteyen Özal ailesi de kendilerini acındırarak tamtam dansı yapmaya başlamadılar mı? Şahsi çıkar ve menfaatleri için ölüyü bile mezarında bırakmayarak, çürümüş kemikleri sızlatmaktan ne medet umuluyor.? Bunu anlamakta zor olmasa gerek.! Mağduru oynayan şenpazenler, bir gün mutlaka  bu millet sizleri sırtında taşıdığına bin pişman olacaktır.!

Terörle mücadele kanunu kuşa çevrilmiş, özgürlükler öne çıkarılarak, güvenilk ihmal edilmemiş midir.?

Ekonominin kötü gidişi makyajlanarak, ülkeyi güllük gülistantanlık göstererek adeta aklıselim ekonomistlerle dalga geçilmektedir!

 

 

Bir çıkmazda olduğunuzu Sayın Demirel,” Köprülerin altından daha çok sular akar, dünyanın sonu değildir” diyerek neyi hatırlatmak istedi sizler hiç düşündünüz mü.?

 

 

Fiili değil, anayasal olarak TSK nın başkomutanı olan Sayın Gül ve İktidarın başı sayın R.T. Erdoğan’ın vicdanlarının seslerini duymakta zorlandıklarını; son emekli genelkurmay başkanının çete kurmak ve yönetmekten tutuklu olarak çile doldurmasından keyif aldıklarının,” Emretme, Emir al” yönteminin açıkça bir ifadesi değil midir.?

 

 

Özel görevli yargı: TSK terör örgütü, komutanları teröristtir; Habur’dan gelenler, demokratik açılımın barış elçileridir. Haburdan gelenlere tören, TSK komutanlarına terörist muamelesi? ABD kontrolünde ılımlı İslam öyle mi? Millet vicdanını kanatan bu dava bitmedi, yeniden başlıyor olacağının bir habercisidir bu tutum ve davranışlarınız. Bizden söylemesi.  Gönül dağının solmayan çiceği, Neşat Ertaş’a Allahtan rahmet, kederli ailesine ve Türk milletine, türkü sevenlere başsağlığı diliyorum. Ülkü ile Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.