Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > KBÜ İle BEÜ Arasında “Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı” Protokolü

05.12.2015 Cts, 19:24

KBÜ İle BEÜ Arasında “Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı” Protokolü

Reklam

Karabük Üniversitesi (KBÜ) ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) arasından “Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı” protokolü imzalandı.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, imza töreninde yaptığı açıklamada, Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı’nın her iki üniversite için hayırlı olmasını temenni ederek, ““Karabük Üniversitesinin temelini oluşturan Bülent Ecevit Üniversitesi ile her zaman işbirliğimizi sürdürüyoruz. Bülent Ecevit Üniversitesi köklü yapısını daha da güçlendirerek özellikle Sayın Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’in üstün gayretleri ile her alanda çok üst noktalara ulaştı. Başarılı çalışmaları dolayısıyla Sayın Rektörü ve ekibini kutluyorum. Karabük Üniversitesi ve Bülent Ecevit Üniversitesinin yeni ve örnek işbirliği çalışmalara imza atmasını temenni ediyorum” dedi.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ise KBÜ’nün kısa sürede kazandığı yüksek ivmeyle önemli bir gelişim gösterdiği belirterek, “Bülent Ecevit Üniversitesi olarak bu gelişimden gurur duyuyoruz. Sayın Rektörün de ifade ettiği gibi işbirliği çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı protokolü ile yeni bir işbirliğini daha imza altına almış olduk. Bu işbirliğimizin de başarılarla gerçekleşeceğine inanıyorum.”

Konuşmaların ardından Rektörler Polat ve Özer karşılıklı hediye takdimi ile protokol imza töreni sona erdi.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat ve Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, daha sonra Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi, Medeniyet Araştırmaları ve Değerler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEDEM) ile İbn-i Sina Kampüsünde incelemelerde bulundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.