Anasayfa > Ana Manşet > Kenan İba, Büyükşehir’e aday olacak mı?

01.03.2013 Cum, 9:46

Kenan İba, Büyükşehir’e aday olacak mı?

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevindeyken, 4 yıl önce Vakıflar İzmir Bölge Müdürlüğü’ne atanan  Kenan İba’nın  Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ismi gecen bürokratlar arasında olduğu belirtildi.

 

Büyükşehir Belediyesi’nde Mahmut Uykusuz döneminde göreve başlayan İba’ya, adaylığı konusunda yakın çevresinin baskı yaptığı  ifade edildi.   İnşaat Mühendisi olan Kenan İba’ya  referans ismin ise AP Parti’nin  güçlü bir ismi  Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç gösteriliyor.

 

 

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

BahattinATAÇ

Kenan beye yakışır. İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğündeki çalışanları derleyip toplayan mesai mefhumu gözetmeden çalışan hoşgörülü mesleğinde ve idareciliğinde kendini gösteren Sayın Kenan İBA Memleket için bir şanstır.

01.03.2013, 15:48
Bozkurt

Büyükşehir belediye başkanlığına aday olmak için önce dürüst olmak lazım.Sadettin Kozan ile kayakyolunda yaptırdığın dublekslerin hesabını ver! bıraktın kaçtın ! Ordaki insanları mağdur ettin.Ayrıca yenişehir büyük düzgünün karşısındaki parkı ocak başkanına bedava verdin , şuandaki işleticilere de ocak başkanının malıymış gibi 400 milyara sattın.Bu kişiden büyükşehir belediye başkanı olur mu kamuoyu değerlendirsin….

01.03.2013, 17:25