Anasayfa > Gündem, Slayt Haber > Kendini Doğradı

21.09.2012 Cum, 17:22

Reklam

Erzurum’da zabıta ekiplerince at arabasına el konulan şahıs, valilik önünde bıçakla kendisini yaraladı. Yakutiye İlçe Emniyet Müdürü Alpaslan Bilsel’in eyleminden vazgeçmesi için ikna ettiği şahıs, hastaneye kaldırıldı.

 
Erzurum’da ana arterlerde at arabalarının trafiğe çıkmasına yasak getirilmesi üzerine zabıta ekipleri, geçimini at arabasıyla sağlayan Köksal Çalışkan’ın arabasına el koyarak, ceza kesti. Cezasını ödeyip zabıta ekiplerinden at arabasını isteyen Çalışkan, at arabasının verilmemesi üzerine valilik otoparkında cinnet geçirdi. Eline aldığı bıçakla kendisini yaralayan Çalışkan’ı, olay yerine gelen Yakutiye İlçe Emniyet Müdürü Alpaslan Bilsel ikna etti. Bilsel, daha sonra elindeki bıçağı alarak Çalışkan’ı sakinleştirdi. Şahıs, ambulansla Palandöken Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

 
Köksal Çalışkan, “At arabası benim her şeyim, ekmek teknemi geri verin. Eşim çocuklarımı da alıp evi terk etti. 2 gündür açım. Para kazanamıyorum. Ben cezamı da ödedim, yetkililer at arabamı geri versinler” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.