Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Kick Boksçular Madalyaları Topladı

04.12.2015 Cum, 13:00

Kick Boksçular Madalyaları Topladı

Reklam

Mersin’de yapılan Kick Boks Cumhuriyet Kupası Şampiyonası’nda Meram Belediyespor Kulübü sporcuları 6 altın, 3 gümüş ve 9 bronz madalya kazandı.

28-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Mersin’de yapılan şampiyonaya 15 ilden 380 sporcu katıldı. Büyükler K1, Gençler Full Contact, Yıldızlar ve Minikler ise Point Fighting kategorilerinde mücadele yapıldı. Yapılan eleme, çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları sonucunda Meram Belediye Spor toplamda; 6 birincilik, 3 ikincilik, 9 üçüncülük derecesi elde ederek toplamda 18 madalya kazandı.

Müsabakalara takımın başında idareci olarak katılan Meram Belediye Spor Kulübü Yöneticisi Mehmet Balaban, “Müsabakalarda 57 kg’da yarışan sporcumuz Ömer Uğur, birincilik kürsüsüne çıkmakla birlikte müsabakanın en teknik sporcusu seçildi. Ayrıca Dünya ve Avrupa Şampiyonu sporcumuz Selcan Tanrıverdi’nin de altın madalya kazanması bizleri sevindirdi. Bizlere her zaman büyük katkılar sağlayan Meram Belediye Başkanımız Sayın Fatma Toru, Kulüp Başkanımız Hüseyin Saraç ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hedefimiz, 2016 yılında yapılacak ulusal ve uluslararası müsabakalarda şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek başarılı sonuçlar almaktır” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.