Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Kilis AK Parti Kadın Kolları Yönetimi Ankara’da

06.12.2015 Paz, 13:01

Kilis AK Parti Kadın Kolları Yönetimi Ankara’da

Reklam

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi’ne Kilis Kadın Kolları’da katıldı

Geniş bir katılım ile Ankara da yapılan kongreye katılan Kilis Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu coşku ile selamladılar.

Kilis Kadın Kolları üyeleri kongrenin ardından Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger eşliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesini gezerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kadın Kolları yönetimi ile yemekli toplantıda bir araya gelen Milletvekili Dülger “ Kadın Kollarımızın ziyaretinden oldukça memnun oldum bu tarz birliktelikler toplantılar teşkilatlarımızı daha da diri tutacaktır ve bu toplantıları teşkilatlarımızla daha sık yapacağız. Katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim “ dedi.

Kilis Kadın Kolları Yönetimi adına bir konuşma yapan Başkan Mahire Şekeroğlu ise “Milletvekilimiz ve teşkilatımızla burada olmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Milletvekilimizin desteğini her zaman gördüğümüz gibi bugünde bize hissettirdiler. Kendilerine misafirperverliğinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim” dedi.

Toplantı sonrası misafirlerini tek tek uğurlayan Milletvekili Dülger’e Eşi Dr. Dilek Dülger ve Kilis Milletvekili Reşit Polat’ın eşi Serpil Polat eşlik ettiler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.