Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Kırcalı: “halkımız, Ak Parti Söylerse Yapar İnancını Taşıyor”

25.10.2015 Paz, 20:25

Kırcalı: “halkımız, Ak Parti Söylerse Yapar İnancını Taşıyor”

Reklam

AK Parti Samsun milletvekili adayı Av. Orhan Kırcalı, “Bizi en çok sevindiren husus, 13 yıldır vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühü bu seçim beyannamesine de göstermiş olmasıdır. Halkımız ’AK Parti söylerse yapar’ düşüncesini taşıyor” dedi.

AK Parti Samsun milletvekili adayı Av. Orhan Kırcalı, beraberinde AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, AK Parti Bafra Belediyesi Meclis Üyesi Ömer Çapoğlu, Ümit Sezgin, AK Parti Gençlik Kolları yönetimi ve ile birlikte esnaf ziyaretlerine devam etti. Kırcalı’ya ziyaret ettiği esnaflar ve yoldaki vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi. Kırcalı, bu teveccühe layık olmak için hiç durmadan çalışacağını ve mahcup olmayacağını, kendisine güvenen Samsun ve 17 ilçesinde yaşayan hemşehrilerini de mahcup etmeyeceğini söyledi. Kırcalı, “Seçim beyannamemiz, hükümet programımızın da temeli. Şu anda partiler içerisinde bir hükümet programı hazırlayabilecek içerikte seçim beyannamesi olan tek parti AK Parti’dir. Bizi en çok sevindiren husus, 13 yıldır vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühü bu seçim beyannamesine de göstermiş olmasıdır. Halkımız ’AK Parti söylerse yapar’ düşüncesini taşıyor. Halkımızda AK Parti’ye karşı bir inanç var. Söylediklerini yapacağına dair bir inanç var. Vatandaş şuna da inanıyor, ’AK Parti eğer bir şeyi söylerse her şeyi gözetir. Bir popülizm içerisine girmez. Vatandaşın ihtiyacını en öne koyar ama her şeyin istikrar içerisinde, huzur içerisinde, sadece bugünü kurtarma adına değil, Türkiye’nin gelecek yarınlarını kuran bir anlayışı temsil eder. 1 Kasım seçimlerinde de hem seçim beyannamemiz üzerinden vatandaşlarımıza söylediklerimiz var hem parti olarak masanın üzerinde duran, önümüzde duran sorunlara karşı çok açık, net, somut, fikirlerimiz, projelerimiz var. Biz 13 yıldır gövdesi taşın altında bir partiyiz. Biz halkımızla beraber 2023’e yürüyeceğiz. 1 Kasım seçimleri hayati bir dönüm noktasıdır. Biz 1 Kasım’ı milletimizin, çocuklarımızın kısacası herkesin bir bakıma geleceğinin oylanacağı bir seçim olarak görüyoruz. Türkiye’nin eskiye dönmesini istemiyoruz. Yeniden koalisyonlar, bakanlık pazarlıkları kaoslar, krizler olsun istemiyoruz. Milletimizin bizleri destekleyeceğine ve tek başına iş başına getireceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.