Anasayfa > Slayt Haber, Türkiye > Koca Dehşeti

04.10.2012 Per, 6:54

Reklam

Beş gündür kayıp eşini Çanakkale’de bulan Ali Eski, dehşet saçtı. Şehir İskelesi’nde karısını başından vuran Eski, araya giren başka bir kadını da tabancanın kabzasıyla yaraladı. Saldırgan koca, daha sonra silahıyla intihara teşebbüs etti.

 

ÇANAKKALELİLER dün saat 18.30’da Şehir İskelesi’nde cinnet getiren koca dehşetini yaşadı. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Ali Eski (38), 5 gün önce polise başvurup eşi Hediye Eski’nin (32) kayıp olduğunu bildirdi. Ali Eski, izini sürdüğü eşinin Çanakkale’deki yakını Gülşen Korkmaz’ın (60) yanına gittiğini öğrendi ve peşine düştü. Eski, eşini yanına sığındığı Gülşen Korkmaz ve kızı Buket Korkmaz (19) ile Şehir İskelesi yakınlarında buldu. İddiaya göre Eski, konuşmak için eşinin yanına gitti. Ancak çiftin arasında tartışma çıktı.

 

 

Tartışma uzayınca Ali Eski, belinden çıkardığı tabancayla eşinin başına tek el ateş etti. Saldırgan koca, bu sırada kendisine engel olmaya çalışan Gülşen Korkmaz’ın da başına silah kabzasıyla vurdu. Eski, ağır yaralanan eşinin başında sigara yakıp, cep telefonuyla birilerini aradı. Yaşanan bu dehşete iskelede bulunanlar da tanıklık etti. Olay yerine giden polisler, Ali Eski’yi “Silahını bırak, ambulanslar ve doktorlar gelsin” diyerek ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 10 dakika polise direnen Eski, tabancayı başına dayayıp tetiği çekti. Ali ve Hediye Eski ambulanslarla Çanakkale Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumları ağır olan çift, ameliyata alındı. Kabzayla başından yaralanan Gülşen Korkmaz ise hastanede ayakta tedavi edildi.

 

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.