Anasayfa > Ekonomi, Gündem, Öne Çıkan Haberler > Köfteci Yusuf Lezzeti Şimdi Görükle’de

21.11.2015 Cts, 12:48

Köfteci Yusuf Lezzeti Şimdi Görükle’de

Reklam

Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olan Köfteci Yusuf Bursa’daki yeni şubesini Görükle’de açarak Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle kucaklaşıyor.

Görükle ile birlikte şube sayısını 14’e çıkaran Köfteci Yusuf çok yakında İzmit,İstanbul,Denizli,Ankara’da da hizmet vermeyi hedefliyor. Temmuz 2015’te ‘’Türkiye’nin En İyi Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olan Köfteci Yusuf, Yol Boyu Lezzetleri konsepti ile Döner Y, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markalarıyla da müşterileri ile buluşuyor.

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş., 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş., Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik, Orhangazi, Gemlik, Yalova Yolu, Mudanya Yolu, İzmir Yolu) , İzmir (Balçova Selway Outlet), Eskişehir (üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik-Bozüyük (Sarar Outlet ve Otoyol Üzeri), Balıkesir-Susurluk ve Bursa’da, şimdi de Görükle’de (Trio Öğrenci Yaşam Merkezi’nde) açtığı yeni şubesiyle her gün onbinlerce kişiyi ağırlıyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.