Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler > Köprüköy’de Kutlu Doğum Haftası

13.04.2013 Cts, 8:06

Köprüköy’de Kutlu Doğum Haftası

Reklam

MURAT ÇANKAYA
ERZURUM (İHA) –

 

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Köprüköy ilçesinde bütün ortaokulların katılımıyla düzenlenen “O’nu En Güzel Kim Anlatır” yarışması yapıldı.

 
Erzurum’un Köprüköy ilçesinde yurt genelinde olduğu gibi “O’nu En Güzel Kim Anlatır” yarışması yapıldı. Düzenlenen yarışmada ilçeye bağlı Emreköy Ortaokulu Türkçe öğretmeni Hakan Güner’ in yazdığı metinle, İngilizce öğretmeni F.Tuğba Koşar’ın da rehberliğinde yarışmaya katılan 8/A sınıfı öğrencisi Sevda Karadaş ”Resullullah’ ın Hayatından Kesitler” isimli eseriyle Köprüköy ilçe birincisi oldu.

 
Yarışmada birinci olan öğrenciye Köprüköy İlçe Müftülüğü tarafından tablet bilgisayar hediye edildi.
Yarışmayı Erzurum İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bünyamin Gömleksiz, Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli, İlçe Müftüsü Selami Bayrakçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nafiz Uzun, okul müdürleri ve çok sayıda davetli ilgi ile izledi.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

hasan CİCİ

Çok değerli Hakan ve Tuba Hocalarım Kutlu doğum haftası nedeniyle ilçemizde yapılan “O’nu En Güzel Kim Anlatır” yarışmasında almış olduğunuz başarıdan dolayı sizleri ve tüm hocalarımızı en derin duygularımla kutlar başarılarınızın devamını dilerim.

15.04.2013, 23:38