Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam, Yerel Yönetimler > Küçükler’den bayanlara yemek

10.03.2013 Paz, 11:13

Küçükler’den bayanlara yemek

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ve eşi Ayşenur Küçükler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ziyaretlerde bulunarak Müceldi Konağında kadın personele yönelik yemek verdi.

 
Başkan Küçükler’in eşi Ayşenur Küçükler, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla birçok aileyi evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler takdim etti. Yeni doğum yapan bayanların çocuklarına çeyrek altın hediye eden Ayşenur Küçükler, “Bugün kadın dayanışması olması açısından bizzat evlere giderek bazı kadın arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Onların yanında olduğumuzu ifade etmek istedik. Özellikle kadınlarımız ekonomik bağımsızlıklarını ne kadar elde etmiş olurlarsa o kadar güçlü ve ayakta durabilirler. İnşallah bundan sonra da hep böyle olur ve iyi yerlerde hep kadınları görürüz” diye konuştu.

 
Daha sonra Müceldili Konağında Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’ ve eşi Ayşenur Küçükler, Büyükşehir Belediyesinde çalışan kadın personellere yönelik bir yemek verdiler.

 
Başkan Küçükler, “Dünyanın en değerli varlığının kadınlar olduğunu belirterek, kadına yönelik her türlü şiddeti kınıyorum. Kadına yönelik şiddetin günümüzde varlığını sürdürmesi ve her gün acı olayların yaşanmasının üzüntü verici. Kadına yönelik şiddet ve cinayetler yüreğimizi derinden yaralamaktadır. Bizi dünyaya getiren, yetiştiren, eğiten, bize doğru yolu öğreten, doğumdan ölüme kadar her an varlıklarıyla bizleri onurlandıran, her sıkıntımızda bizden desteklerini esirgemeyen, en önemlisi bize karşı yüreklerinde hep sevgi ve şefkat taşıyan fedakar ve cefakar tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.