Anasayfa > 5'li Üst Haber, Ekonomi, Öne Çıkan Haberler > KUDAKA 2021 yılı teknik destek programı 1. dönem sonuçları açıklandı

29.03.2021 Pts, 18:31

Reklam

2021 Yılı Teknik Destek Programı Ocak-Şubat dönemi başvuruları değerlendirme süreci Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği hükümleri uyarınca tamamlanarak teknik destek almaya hak kazanan projeler belirlendi.

Değerlendirme sürecinin ilk aşaması olan ön inceleme sürecinde, projelerin idari kontrol ve uygunluk kontrolleri yapılıp, başvuruların tamamı ön incelemede uygun bulunmuş ve teknik ve mali değerlendirme aşamasına geçildi. Teknik Destek başvurularından toplam 65 ve üzerinde puan alanlar başarılı oldu. Değerlendirme sonuçlarına göre, başarılı olan toplam 6 proje listede yer aldı. Başarılı projeler listesinin Ajans internet adresinde yayımlandığı 29 Mart 2021 tarihinden itibaren başvuru sahiplerinin en geç on (10) iş günü içinde sözleşmeyi imzalamak üzere Ajansa müracaat etmeleri gerekiyor.
Sözleşme imzalamaya hak kazananların beraberlerinde getirmesi gereken zorunlu belgeler;
“1.Başvuru Talep Formu
2.Destekleyici Belgelerin asılları
Başvuru Sahibi Karar Belgesi
Ortak Kuruluş Karar Belgesi (varsa)
Teknik Şartname
Proforma Fatura
Eğitmen/Danışman Özgeçmişleri
Eğitim Müfredatı (eğitim varsa)
Yukarıda sayılan belgelerin sözleşme imzalanabilmesi için gerekli olduğu, asıllarının veya aslına uygun nüshalarının Ajansımıza getirilmesi gerektiği kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.